Sony Action Cam - dlaczego warto ją wybrać?

Lifestyle
Ocena artykułu: 4.4/5 (60 głosów)
Firma Sony wprowadzając na rynek kamerę Action Cam, stanęła przed trudnym zadaniem, pokonania kultowej kamerki Go Pro.
Sony Action Cam - dlaczego warto ją wybrać?

Kamera Go Pro nie jest idealna i dlatego wiele doświadczonych osób, szuka dla niej alternatywy. Zobaczmy, co oferuje Sony Action Cam.

Sony Action Cam różni się tym, że nie oferuje możliwości robienia zdjęć, co jest sporym minusem. Jeśli chcesz, możesz je wycinać z ujęć filmowych, ale jest to dużym problemem.

Zalety tej kamery?
Kamera ma wodoodporną obudowę i można ją włączyć i wyłączyć jednym przyciskiem. Obiektyw ma kąt widzenia 170 i 120 stopni. Son deklasuje rywala, jeśli chodzi o stabilizację obrazu - ujęcia z ręki są o wiele lepsze, niż w kamerze konkurencji.

Sony Action Cam świetnie reaguje na zmiany warunków oświetleniowych, a obraz jest lepiej nasycony. Dźwięk z tej kamery jest bardzo dobry, o ile zdejmie się obudowę z kamery.

GoPro może mieć problemy z opóźnieniem, gdy podglądamy obraz na smartfonie, natomiast w kamerze Sony ten problem nie występuje.

Naszym zdaniem, największym plusem tej kamery jest niska cena (o wiele niższa, niż kamery GoPro), a także tanie akcesoria.Napisz komentarz

Jeżeli nie chcesz przepisywać kodu z obrazka zaloguj się lub zarejestruj.

Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.