Odchudzanie

Czy istnieją ujemne kalorie?

Ostatnio w internecie można znaleźć bardzo dużo informacji na temat „ujemnych kalorii”. Określenie podchwyciły media mimo tego, że jest nieprawdziwe (...)

Jak skutecznie schudnąć?

Otyłość to jeden z największych problemów naszych czasów. W Polsce dotyka on przede wszystkim osób po 30 roku życia, natomiast w innych krajach (...)

Odchudzanie w pigułce

Największą modą naszych czasów jest odchudzanie. Chyba nie ma człowieka, który w pewnym etapie swego życia nie stosował diety, starając się zrzucić (...)

Ćwiczenia cardio i odchudzanie

Ćwiczenia cardio są jednym ze sposobów na zrzucenie nadmiaru kilogramów. Pozwalają one na spalenie kalorii i utrzymanie organizmu w formie, jednak (...)

Herbaty odchudzające

Podstawą zachowania prawidłowej masy ciała jest prawidłowa dieta i aktywność fizyczna. Jeśli w Twoim życiu brakuje tych dwóch elementów, masa (...)

Siemię lniane na odchudzanie

Siemię lniane nie jest obecnie najbardziej docenianym surowcem zielarskim, mimo tego, że kilka lat temu cieszyło się ogromną popularnością.

Najlepsze soki odchudzające

Dieta powinna polegać na zmniejszeniu ilości przyjmowanych kalorii. Często w takiej sytuacji dochodzi do poważnego problemu, jakim jest niedobór witamin. (...)

Jedz tłuszcz, by spalać tłuszcz

Przez długi czas awokado było uznawane za produkt, który mógł być jedynie dodatkiem do niektórych potraw. Dziś okazuje się, że awokado ma mnóstwo (...)