Porady

Trening z trenerem personalnym

Trener personalny to jedno z najlepszych rozwiązań dla osób, które chcą, by ktoś dbał o ich rozwój fizyczny. Ćwiczenia z trenerem są bardzo dokładnie (...)

Najważniejsze zalety medytacji

Żyjemy w zabieganym świecie, ciągle mamy problemy z nadmiarem zajęć i stresu. Jeśli czujesz, że brakuje ci energii i kolejna kawa nie pomaga Ci (...)

Jak ustalić plan treningowy?

Jeśli trenujesz bez planu treningowego, jest duże ryzyko, że nie osiągniesz żadnych rezultatów – będziesz się przetrenowywał, lub ćwiczenia (...)

Jak poradzić sobie ze stresem?

Stres to czynnik, który ma bardzo negatywny wpływ na życie człowieka. Jeśli go odczuwasz, nie możesz wypocząć, masz problemy z zachowaniem zdrowego (...)

Jak zmotywować się do ćwiczeń?

Podjęłaś ważną decyzję. Jesteś jej całkowicie pewna. Od jutra zaczynasz ćwiczyć. Regularny trening zapewni Ci smukłą sylwetkę, dobre samopoczucie, (...)

Czy chodzić na szkolenia motywacyjne?

W dzisiejszych czasach mamy dostęp do ogromnej ilości szkoleń – począwszy od zawodowych, na hobbystycznych skończywszy. Ale czy słyszałaś o szkoleniach (...)

Czy warto kupować batony energetyczne?

Batony energetyczne mają za zadanie dostarczyć zdrowej energii osobom uprawiającym sport. Dzięki nim można uzupełnić niedobór węglowodanów, witamin (...)

Czy można trenować po urazie?

Pytanie, które pada bardzo często w środowisku osób zainteresowanych treningiem brzmi - czy powinienem trenować wtedy, gdy miałem uraz? Wydaje mi (...)