Porady

Produkty, których musisz unikać jak ognia, jeśli chcesz zachować zdrowie

Zdrowa dieta zaczyna się w sklepie. Jeśli wiesz, jakich produktów nie wsadzać do swojego wózka, jest Ci znacznie łatwiej utrzymać prawidłową masę (...)

Trening z trenerem personalnym

Trener personalny to jedno z najlepszych rozwiązań dla osób, które chcą, by ktoś dbał o ich rozwój fizyczny. Ćwiczenia z trenerem są bardzo dokładnie (...)

Najważniejsze zalety medytacji

Żyjemy w zabieganym świecie, ciągle mamy problemy z nadmiarem zajęć i stresu. Jeśli czujesz, że brakuje ci energii i kolejna kawa nie pomaga Ci (...)

Rozciąganie się i ruchy, które pomagają zmniejszyć ból barków

Kontuzja może wyeliminować Cię z treningów na bardzo długi czas, dlatego Twoim priorytetem zawsze powinno być zdrowie, a nie wyniki na siłowni.

Jak ustalić plan treningowy?

Jeśli trenujesz bez planu treningowego, jest duże ryzyko, że nie osiągniesz żadnych rezultatów – będziesz się przetrenowywał, lub ćwiczenia (...)

Jak poradzić sobie ze stresem?

Stres to czynnik, który ma bardzo negatywny wpływ na życie człowieka. Jeśli go odczuwasz, nie możesz wypocząć, masz problemy z zachowaniem zdrowego (...)

Jak zmotywować się do ćwiczeń?

Podjęłaś ważną decyzję. Jesteś jej całkowicie pewna. Od jutra zaczynasz ćwiczyć. Regularny trening zapewni Ci smukłą sylwetkę, dobre samopoczucie, (...)

Czy chodzić na szkolenia motywacyjne?

W dzisiejszych czasach mamy dostęp do ogromnej ilości szkoleń – począwszy od zawodowych, na hobbystycznych skończywszy. Ale czy słyszałaś o szkoleniach (...)

Jakie zalety dla Twojego zdrowia ma joga?

Wiele osób wie o tym, jak zdrowa jest joga, jednak boją się skorzystać z jej zalet. Jest z nią podobnie, jak z innymi zajęciami – gdy zaczynasz (...)

Czy warto kupować batony energetyczne?

Batony energetyczne mają za zadanie dostarczyć zdrowej energii osobom uprawiającym sport. Dzięki nim można uzupełnić niedobór węglowodanów, witamin (...)

Podstawowe pytanie, które pomoże Ci zachować prawidłową dietę

Jako osoba interesująca się fitnessem, na pewno jesteś zainteresowany tym jak powinna wyglądać prawidłowa dieta. Wielu osobom wydaje się, że trening (...)

Czy można trenować po urazie?

Pytanie, które pada bardzo często w środowisku osób zainteresowanych treningiem brzmi - czy powinienem trenować wtedy, gdy miałem uraz? Wydaje mi (...)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację