Trening dla osób, które nie mają czasu

Porady
Ocena artykułu: 4.3/5 (61 głosów)
Jeśli narzekasz na to, że nie masz czasu na trening, zwykle oznacza to, że albo nie jesteś gotowy na ćwiczenia, albo też nie potrafisz sobie organizować czasu.
Trening dla osób, które nie mają czasu

Wystarczy kilka prostych sztuczek, by w ciągu dnia stracić kilkaset kalorii i wyglądać znacznie lepiej.

Wysiadaj wcześniej z autobusu - jeśli pójdziesz na następny przystanek i wysiądziesz wcześniej z autobusu w drodze do pracy, dziennie zyskasz kilka minut szybkiego marszu. Przekłada się to na lepsze samopoczucie i utratę kalorii.

Wykorzystaj schody - gdy mieszkasz w bloku, przestań korzystać z windy. Chodzenie po schodach to sposób na skuteczne spalanie tłuszczu. Uwaga - po pewnym czasie organizm się przyzwyczaja do tego rodzaju aktywności i jest on znacznie mniej skuteczny.

Zacznij wstawać wcześniej - najważniejszy wpływ na Twój dzień ma jego pierwsze 60 minut. Jeśli wstaniesz skoro świt i zaczniesz biegać, przyśpieszysz metabolizm na cały dzień. To znacznie lepsze, niż zmuszanie się do ćwiczeń wieczorem, gdy nie masz siły.

Przejrzyj swój dzień i zobacz, co możesz wyeliminować - większość osób nie ma czasu na trening, bo spędza wiele godzin przed komputerem lub telewizorem. Pomyśl, jak dużo zyskasz, jeśli w tym czasie wyjdziesz z domu i udasz się do klubu fitness.

Aktywny wypoczynek - to bardzo przyjemny sposób na utrzymanie odpowiedniej wagi. Znajdź sobie hobby, które wiąże się z aktywnością fizyczną - na przykład uprawianie działki.Napisz komentarz

Jeżeli nie chcesz przepisywać kodu z obrazka zaloguj się lub zarejestruj.

Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.