Solowheel - nowy sposób przemieszczania

Lifestyle
Ocena artykułu: 4.4/5 (63 głosów)
Będziesz zaskoczony tym, że z tego jednokołowca nie da się spaść Urządzenia wspomagające poruszanie się, nigdy nie zyskały popularności większej, niż rowery.
Solowheel - nowy sposób przemieszczania

Jednym z nowych produktów tego typu, który może zrewolucjonizować sposób, w jaki się przemieszczamy, jest Solowheel, elektryczny skuter z jednym kołem, stabilizowany systemem żyroskopów.

Urządzenie kosztuje około 1495 dolarów (około 6000 złotych) i posiada niewielki silnik, pozwalający poruszać się zarówno po płaskim terenie, jak i na wzniesieniach.

Producent tego urządzenia, firma Solowheel, porównuje wrażenia z jazdy do poruszania się na deskorolce. W przeciwieństwie do jazdy na rowerze, do skręcania nie musisz wykorzystywać ani żadnej kierownicy, ani przechylać się w kierunku jazdy. Urządzeniem steruje się za pomocą stóp.

Solohweel można przenieść w prosty sposób, dlatego sprawdza się w mieście. Jeśli dojdzie na przykład do rozładowania się baterii, będzie można go schować do plecaka albo torby i kontynuować podróż w inny sposób.

W sklepach można znaleźć kilka wersji tego urządzenia.Napisz komentarz

Jeżeli nie chcesz przepisywać kodu z obrazka zaloguj się lub zarejestruj.

Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.