Avengant Glyph – słuchawki wyposażone w nietypowy ekran

Lifestyle
Ocena artykułu: 4.4/5 (61 głosów)
Słuchawki Avengant Glyph do gadget, łączący w niesamowity sposób słuchawki i wyświetlacz, który znajduje się w … ich pałąku.
Avengant Glyph – słuchawki wyposażone w nietypowy ekran

Na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym, jednak po przesunięciu pałąka na oczy, można w pełni pogrążyć się w wirtualnej rzeczywistości. W tej chwili są one dopiero w fazie projektów, jednak gdy pojawią się w sprzedaży, mogą zagrozić takim potentatom, jak Oculus Rift czy Google Glass.

Urządzenie śledzi ruch głowy, dlatego możesz poczuć się, jakbyś w pełni uczestniczył w grze. Można je podłączyć na przykład do iPhone 6 Plus i włączyć na nim odpowiednio przygotowane gry.

Avengant Glyph ma w tej chwili kilka wad, wynikających ze wczesnej fazy projektu - są grube, a osoba oglądająca w nich obraz, wygląda nieco śmiesznie.

Słuchawki kosztują około 600 dolarów, a jeśli zdecydujesz się na ich zakup w przedsprzedaży, zapłacisz za nie o 100 dolarów mniej. Projekt rozwija się na Kickstarterze.Napisz komentarz

Jeżeli nie chcesz przepisywać kodu z obrazka zaloguj się lub zarejestruj.

Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej.