tylkoniekatarzyna
3 posty
Kobieta
Napisano: 2017-04-21 11:04
Cześć! Poszukuję informacji na temat suplementu African Mango z Boca Botanica?
Ktoś coś?
Rozalia
2 posty
Kobieta
Napisano: 2017-04-27 08:49
Hej, też szukałam o nich informacji, bo trafiłam na produkt na allegro. Mają dobrą cenę i zero chemicznych wypełniaczy, więc przetestuje na sobie i dam znać :)
tylkoniekatarzyna
3 posty
Kobieta
Napisano: 2017-05-03 11:11
I jak? Lato się zbliża ;-)
Rozalia
2 posty
Kobieta
Napisano: 2017-05-12 09:39
Dopiero zaczęłam. Schudłam 3 kg w tydzień, ale też zaczęłam ćwiczyć w domu. Przestałam jeść słodycze i pić słodzone napoje, więc na pewno coś w tym jest :) w każdym razie czuję się dobrze i mam motywacje! 
tylkoniekatarzyna
3 posty
Kobieta
Napisano: 2017-06-02 13:28
3kg to bardzo dużo - gratulację ;-) myślę, że w większości to pewnie woda ale to i tak niezły wynik!
Nie ukrywam że troszkę mnie zmotywowałaś ;-)

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź:*
agnieszka123
34 postów
Kobieta
Napisano: 2017-08-21 15:08
Gdy szukałam jakiegoś suplementu wspomagającego odchudzanie to również natrafiłam na ten african mango. Zresztą na rynku jest tego mnóstwo: zielona kawa, forever slim, calominal... Jednak nie uległam reklamom w telewizji:) za poleceniem dietetyczki sięgnęłam po suplement humavit, na szczupłą sylwetkę. Oprócz tego oczywiście ćwiczyłam (czy to w domu - wideo na youtube, bieganie, jazda na rolkach, na rowerze, basen), do tego zdrowa dieta i udało mi się osiągnąć swój cel. Jednak to dopiero połowa sukcesu. Druga połowa to utrzymywanie stałej wagi, by całe to poświęcenie nie poszło na marne. Dlatego trzymam kciuki, by udało Wam się w diecie i ćwiczeniach wytrwać! 
karolina35
106 postów
Kobieta
Gołdap
Napisano: 2018-05-24 10:32
nie słyszałam o tym suplemencie ;) mówicie że jest skuteczny? muszę spróbować ;)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację