agnieszka123
34 postów
Kobieta
Napisano: 2017-03-10 12:42
Możesz brać suplementy diety z melisą, nie uzależniają i nie otumaniają. Wyżej pani wspomniała, że jest przeciwniczką ziołowych leków - melisa to też ziołowy "lek" i nie zawsze musi występować w postaci herbaty;) herbatki ziołowe to też suplementy:) firma HUMAVIT ma w swojej ofercie suplement na stres z wyciągiem z korzenia witanii ospałej. Dlatego co kto woli. Ważne tylko, żeby były to produkty naturalne, bo takie nie uzależniają i suplementy z ekstraktami z ziół nie powodują ospałości. 
agnieszka123
34 postów
Kobieta
Napisano: 2017-04-04 11:51 [Ostatnio zmieniono: 2017-04-04 11:53]
Również magnez jest przydatny na stres. W stresowych może dojść do zwiększonego zapotrzebowania naszego organizmu na magnez. Warto robić sobie okresowe badania krwi.
karolina35
106 postów
Kobieta
Gołdap
Napisano: 2018-04-04 17:03
również jestem przeciwniczką leków uspokajających, ale jak już muszę coś zażyć to  kupuje sobie persen forte, albo codziennie pije melisę z miętą albo innym bukietem ziołowym,
nie wiem czy takie leki na uspokojenie działają, raczej w psychice się układa że zażyłyśmy pigułkę i powinno przejść ;)
wysportowanyfilip
68 postów
Mężczyzna
Warszawa
Napisano: 2019-06-04 16:57
stres w pracy, też mi nowość, olać za bardzo się nie da, truć lekami też nie polecam ale ziołowe jak najbardziej ;) ewentualnie gar melisy ;) ;)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację