FITNESS PLANET

Adres:

Gorzelniana 18, 62-700 Turek

Email:

info@fitness-planet.turek.pl

Telefon:

531 994 299

Strona internetowa:

fitness-planet.turek.pl/
SIŁOWNIA

Zapraszamy serdecznie do siłowni, która znajduje się na powierzchni blisko 100m2. Wyposażona jest w profesjonalny sprzęt firmy HES i Reebok. Treningi indywidualne z instruktorem oraz grupowe na specjalne życzenie.
FITNESS

Step

to zajęcia choreograficzne prowadzone z użyciem platformy (stopnia). Trening ten doskonale kształtuje mięśnie ud, pośladków i łydek. Wpływa korzystnie na spalanie tkanki tłuszczowej.

Body Shape

to zajęcia prowadzone z użyciem ciężarów, gumowych taśm, tubingów, polegające na wielokrotnym powtarzaniu ruchów. Trening ten świetnie kształtuje sylwetkę.

TBC

to skrót od angielskiej nazwy Total Body Conditioning, czyli wzmacnianie całego ciała. Szczególny nacisk na partie brzucha, ud i pośladków.

Aerobox

trening rozwijający wytrzymałość siłową o dość dużej intensywności, prowadzony przy wykorzystywaniu elementów boksu. Szczególny nacisk kładzie się na prace rąk i nóg przy wyprowadzaniu ciosów i kicków. Zajęcia przeznaczone dla osób o średniej i wysokiej sprawności fizycznej oraz lubiących trening dynamiczny.

ABT

ABT to skrót od angielskich słów: abdominal, buttocks, thighs, oznaczajacy: brzuch, pośladki, uda. To forma aerobiku skierowana do osób, które chciałyby wymodelować dolne partie ciała. ABT to proste i skuteczne ćwiczenia na brzuch, pośladki i uda, z największym naciskiem na brzuch. Największą część zajęć poświęca się właśnie tej partii.

Fitball

forma ruchu wykorzystująca dużą gumową piłkę, to idealna alternatywa dla wszystkich osób chcących połączyć aktywny tryb życia ze świetną zabawą. Kulisty kształt wpływa na zaangażowanie wszystkich mięśni stabilizujących ciała, co wiąże się z potrzebą utrzymywania równowagi podczas wysiłku. Do zalet ćwiczeń z ową piłką należy duża ich skuteczność połączona z zabawą, brak ograniczeń wiekowych oraz możliwość wykonywania ćwiczeń praktycznie w każdym miejscu.

Interwał

polega na przeplataniu ćwiczeń na wysokim poziomie intensywności z treningiem o niskiej intensywności. Służy poprawie wydolności, sprawności fizycznej, jak również stanowi skuteczne rozwiązanie w walce z nadmiarem kilogramów

Joga

w świecie zachodnim przyjmowana potocznie za zestaw ćwiczeń fizycznych i umysłowych, uprawianych głównie dla zdrowia.

Joga Light

zajęcia nastawione na pracę z oddechem, energią oraz lekkie wzmacnianie konstrukcji ciała. Delikatność ćwiczeń sprawia, że zajęcia odpowiednie są dla każdego, również dla kobiet w ciąży, osób starszych czy osób, mających trudności z poruszaniem się.


KLUB CZYNNY

Poniedziałek – Piątek. 9:00-21:00
Sobota: 10:00-14:00