Talaria Ladies SPA

Adres:

Trojanów 158, 08-455 Trojanów (mazowieckie)

Email:

recepcja@talaria.pl

Telefon:

+48 22 397 73 08

Strona internetowa:

To 1000 m2 powierzchni i 86 400 sekund na dobę dla przyjemności, aktywności i relaksu dla kondycji, zdrowia i urody. To najbardziej zmysłowa i inspiracyjna strefa w Talarii.
Wellness & my Spa w TALARIA LADIES SPA przygotowana jest w taki sposób, aby nie tylko pielęgnować, relaksować i regenerować na miejscu, ale także inspirować i zachęcać do kontynuacji zdrowego stylu życia w domu.

My Spa to świat ośmiu gabinetów i indywidualnych zabiegów dla urody, zdrowia i kondycji dopasowanych do osobistych upodobań każdej z Pań. To także strefa wellness z basenem, jacuzzi, zmysłowymi saunami, perłowym hammamem, ziołowym domkiem, salą cardio, wypoczywalnią i zewnętrznym parkiem relaksu i aktywności. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy tygodniowy program wykładów, prezentacji i aktywności – jako indywidualną inspirację dla Twojego stylu życia. Pragniemy, aby nasi Goście znaleźli u nas własną drogę dbałości o lepsze samopoczucie na co dzień i po powrocie z Talarii.
Najbardziej kobieca strefa…

Tu nie tylko wypoczywają, ale też obsługują wyłącznie kobiety. Chcemy, aby każda z nas (kobiet) poczuła się tu komfortowo, bezpiecznie i swobodnie i mogła wybrać swoją własną drogę pielęgnacji, regeneracji oraz dbałości o urodę, kondycję i zdrowie.
Jest wiele dróg do osiągnięcia sukcesu… znajdź swoją!

Lepsze samopoczucie każdej z nas jest sprawą indywidualną, a my kobiety jesteśmy różnorodne pod względem charakteru, temperamentu, wieku, upodobań, przyzwyczajeń, a także czasu… i otoczenia. Talaria Wellness & my Spa – to miejsce, które inspiruje do działania, nie narzucając konkretnej jego formy. W Talaria Ladies SPA możesz robić to, co chcesz, jak chcesz i kiedy chcesz. Bez względu na to, czy masz ochotę na kontakty towarzyskie, czy też wolisz się wyciszyć i zrelaksować, zawsze znajdziesz u nas idealne miejsce i pomysł na wypoczynek, który będzie korespondował z Twoim nastrojem.

Nawet przy złej pogodzie możesz odpłynąć i zrelaksować się w aromatach natury – siana i roślin prosto z regionu w ziołowym domku lub zafundować sobie odmładzający okład z jabłek w gabinecie wyjątkowych kąpieli soft pack.

Odpręż ciało i umysł podczas wyjątkowego masażu w gabinecie masaży świata lub wybierz się na basen i relaks dla umysłu, gdy usłyszysz śpiew delfinów lub soul pod wodą.

Możesz poćwiczyć charakter biorąc udział w rytuale saunowym w ruskiej bani lub wybrać spokojne oczyszczanie w pachnącym i lekko ciepłym hammamie.

Zabieg z zakresu kosmetyki estetycznej czy też trzygodzinny rytuał dla zmysłów i relaksu całego ciała, pielęgnacja zasadowa twarzy lub zabieg na twarz ze złotem, perłami i diamentem - Ty wybierasz.

A jeśli potrzebujesz po prostu trochę spokoju i relaksu - zarezerwuj Wieżę Marzeń lub zabieg na ciepłym piasku.