Hotel Pegaz

Adres:

Czarny Potok 28, 33-380 Kraków (małopolskie)

Email:

recepcja@hotelpegaz.eu

Telefon:

18 477 76 40 - 44

Strona internetowa:

www.hotelpegaz.eu
ZACHWYCAJĄCE UZDROWISKO

Krynica Zdrój to miasto pełne uroku i tradycji. Funkcję uzdrowiska zaczęło pełnić na początku XIX wieku wypracowując sobie tytuł „perły polskich uzdrowisk”. Natchnienie i inspirację odnajdywali tu wybitni polscy poeci i aktorzy. Jeżeli szukacie Państwo idealnego miejsca na urlop, takiego w którym zregenerujecie siły, oderwiecie myśli od codziennych trosk i odetchniecie pełną piersią – wybierzcie hotel w Krynicy Zdrój.

NOCE I DNIE W KRYNICY GÓRSKIEJ

Dni w uzdrowisku wypełnią Państwu atrakcje dla ciała i ducha. Noce zaś warto spędzić w wygodnych i komfortowych warunkach. Jeżeli są Państwo zainteresowani noclegami w Krynicy Zdrój to z przyjemnością zapraszamy do skorzystania z usług Hotelu Pegaz. Niezwykle atrakcyjne usytuowanie naszego hotelu wśród gór i lasów zapewni Państwu ciszę i spokój.

NIECH SIĘ SPEŁNIĄ MARZENIA

Jeżeli zdecydowali się Państwo na nocleg w Krynicy górskiej, to oczekujecie… gór oczywiście. Pokoje naszego hotelu zostały wyposażone w balkony z widokiem na piękne góry. Nowoczesne wnętrza zachwycą Państwa elegancją i klasą. Niezależnie od celu wizyty i towarzystwa w jakim zdecydujecie się Państwo nas odwiedzić – będziecie usatysfakcjonowani. Organizujemy konferencje, wesela i bankiety. Do Waszej dyspozycji są: basen, sauna i gabinet odnowy, a na najmłodszych gości czeka sala zabaw. Mamy nadzieję, że smacznym dopełnieniem udanego pobytu będą dla Państwa wyśmienite dania i desery serwowane przez naszą restaurację.