Hotel Afrodyta Business & SPA

Adres:

Letniskowa 4a, 96-325 Radziejowice (mazowieckie)

Email:

biuro@afrodytaspa.pl

Telefon:

046 857 74 05

Strona internetowa:

www.afrodytaspa.pl
Nasze Spa położone jest na dwóch poziomach. Na pierwszym znajduje się strefa relaksu. Tutaj każdy z gości może przygotować się do zabiegów, wyciszyć się i uspokoić. Można tu również skorzystać z sauny fińskiej lub sauny fizjologicznej oraz z jacuzzi. Na niższej kondygnacji znajduje się strefa odnowy biologicznej. Goście zapraszani są do 15 nowocześnie wyposażonych gabinetów, w których czekają na nich doskonali i doświadczeni masażyści i terapeuci. Każdy z zabiegów to połączenie profesjonalizmu i wiedzy. Dlatego problemy, z którymi odwiedzają nas nasi goście szybko znikają pod dotykiem delikatnych dłoni terapeutów.

Zapraszamy na zabiegi na ciało oraz na twarz. To zabiegi kosmetyczne, które wprowadzą zauważalną zmianę w wyglądzie zewnętrznym każdego z gości Spa. W naszym Spa można również skorzystać z zabiegów borowinowych – okładów i kąpieli. A także poddać się zabiegom elektroterapii, krioterapii, fototerapii oraz laseroterapii i magnetoterapii.

Zapraszamy również do strefy Wellness i do korzystania z basenu z gejzerami oraz biczami wodnymi, jacuzzi wewnętrznego i zewnętrznego, saun, caldarium.

GODZINY OTWARCIA SPA:

Poniedziałek - Niedziela: od 09:00 do 21:00

GODZINY OTWARCIA BASENU:

codziennie

poniedziałek piątek 17.00 - 22.00

sobota 09.00- 22.00

niedziela 03.00 - 20.00