tymrazemschudne
14 postów
Kobieta
Gorzów Śląski
Napisano: 2015-10-14 18:32
Jak to w końcu jest z tymi e-papierosami : są mniej szkodliwe od klasycznych czy to tylko mit?
kamila12
33 postów
Kobieta
Zielona Góra
Napisano: 2015-10-15 10:47
Podobno mają trochę mniej szkodliwych substancji -ale przecież nadal to nic dobrego. Jeśli chcesz je palić, żeby rzucić klasyczne -odradzam.
lilija
20 postów
Kobieta
Łódź
Napisano: 2015-10-15 22:02
Tak na dobra sprawe to nikt nie zbadal przeciez jeszcze skutkow palenia e-papierosowo, jesli chodzi o dlugofalowe skutki, prawda? Ile one sa na rynku? Pare lat? A kto wie, co sie bedzie dziac z naszym organizmem, jak bedziemy je palic 20-30 lat?
nosleep
16 postów
Kobieta
Napisano: 2015-10-15 22:09
Mnie sie wydaje ze e-papierosy wcale nie są zdrowe, przeciez te olejki, które się wlewa do papierosa to sama chemia. Nawet nie wiadomo czy to nie jest gorsze niż normalny papieros. 
basiula
4 posty
Kobieta
Napisano: 2015-10-16 10:22
Na pewno są mniej szkodliwe niż tradycyjne fajki, vapuję tabaque od roku i jak na razie widzę same plusy :) 
karolmix
2 posty
Mężczyzna
Napisano: 2015-10-16 10:29
E-papierosy są zdecydowanie "zdrowsze" od zwykłych papierosów. Liquidy zawierają czystą nikotynę (czyli substancję od której uzależnia się organizm) plus glikol, który ją rozcieńcza. Oprócz tego nie ma tam nic więcej poza aromatami. Miałem przygodę z e-p Foof i jest to lepsza opcja niż zwykłe śmierdziuchy.
kinia
17 postów
Kobieta
Konin
Napisano: 2015-10-17 12:48
No ale kto wie, czy za 20-30 lat nie bedzie jakis nowych chorob spowodowanych wlasnie e-papierosem? Przeciez nikt tego nie przebadal, bo nie ma jak na razie.
Wiadomo, ze najlepiej w ogole nie palic!:>
Mar0
12 postów
Mężczyzna
Napisano: 2015-10-31 17:01
Mnie się wydaje, że te papierosy są na równi niebezpieczne z normalnymi papierosami. Zgadzam się z kinia, że nikt nie badał tego jaki wpływ na zdrowie maja substancje zawarte w olejkach używanych do tych papierosów. Przecież to sama chemia, więc nie sądzę aby nie miało to wpływu na nasze zdrowie. 
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację