catfromcheshire
2 posty
Kobieta
Napisano: 2016-10-05 13:41
Jakie preparaty polecacie? Dawno już wyszłam z wieku młodzieńczego a problemy skórne pozostały, dermatolodzy przepisują antybiotyki przy zaostrzonych stanach ale nie chcę się leczyć tak inwazyjnie, zwłaszcza że efekty są krótkotrwałe. Wygląda to nieciekawie i żaden krem czy maść jak dodtąd nie pomaga, może macie jakieś sprawdzone sposoby?
ajsztan007
9 postów
Mężczyzna
Napisano: 2016-10-05 14:13
Ja to zawsze brałem takie tabletki Visaxinum jak dla mnie one mi pomagały na trądzik i taka delikatna po tym skóra się robi polecam tylko że one są trochę drogie chyba 25zł za 30 tabletek :P
heijs098
1 post
Mężczyzna
Napisano: 2017-03-13 16:12
wedlug mnie to nieodpowiednia dieta zalecam jesc wiecej blonnika :) po jakims czasie tradzik powinien ustapic gdyz blonnik oczyszcza nasz organizm od srodka :) co skutkuje oczyszczeniem cery w pozniejszym etapie :) prosze sie nie zniechecac zbyt szybko troche cierpliwosci i powinno pomoc :) leki niezbyt dobre rozwiazanie poniewaz jeszcze bardziej zasmiecaja nasz organizm pozdrawiam mam nadzieje ze pomoglem :)
ilonka22
5 postów
Kobieta
Napisano: 2017-11-15 14:05
przy prowadzeniu prawidłowego trybu życia oraz przy właściwie zbilansowanej diecie, wszystkie zmiany trądzikowe mijają, są również naturalne środki na trądzik, warto zapoznać się z tablicą zielarską ;)
karolina35
106 postów
Kobieta
Gołdap
Napisano: 2018-01-09 23:00
Gdzieś przeczytałam, że trądzik u dorosłych najczęściej wywoływany jest przez nadmierny stres oraz niewłaściwą dietę. Też tak miałam jakis czas temu, ale faktycznie byłam w wyjątkowo stresującym okresie w swoim życiu. Dodatkowo ciągle jadłam na szybko i śmieciowe jedzenie. Dziś stres odszedł, zmieniłam dietę i zadbałam o swoje zdrowie, trądzik sam pomału zaczął znikać.
Oczywiście możesz spróbować iść do dermatologa, ale zacznij od własnego trybu życia, może najwyższa pora coś zmienić, życzę powodzenia ;)
j2000
2 posty
Kobieta
Napisano: 2018-02-19 22:09 [Ostatnio zmieniono: 2018-02-19 22:10]
Sudocrem polecam :D Ladnie wysusza wszystkie niedoskonalosci :D

wieczniesieodchudzam
73 postów
Kobieta
Warszawa
Napisano: 2018-04-16 12:07
Trądzik u dorosłych to obecnie dość częsta dolegliwość, wszystko przez szybkie tempo życia, stres i niewłaściwe odżywianie się. Najpierw wyeliminuj stres i spróbuj oczyścić organizm z toksyn od środka, jeżeli to nie pomoże, poszukaj porady u specjalisty ;)
kinja55555
4 posty
Kobieta
Napisano: 2018-05-03 16:41
poleanam epiduo! miałam straszny problem z trądzikiem :D a gdy zaczełam stosowac ten lek wszystko przeszło
kosztuje 102 zł ale opłaca sie starcza na 3 miesiace, lepszego nie widziałam a męczyłam się 8 lat :/ 
wysportowanyfilip
68 postów
Mężczyzna
Warszawa
Napisano: 2019-06-04 16:56
Visaxinum, kiedyś były reklamowane, mnie bardzo pomagają, a też już wyrosłem z wieku młodzieńczego ;)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację