kamila12
33 postów
Kobieta
Zielona Góra
Napisano: 2015-11-09 09:38
Zdrowa dieta odchudzająca zawsze powinna być oparta o kilka (najlepiej 5) niewielkich posiłków, spożywanych o regularnych porach. Do tego włączamy oczywiście
ruch, który jest niezbędny.
Szybka dieta odchudzająca to nie głodówka, pamiętajmy o tym- w przeciwnym razie efekt jojo pojawi się z pewnością.
Dieta odchudzająca na brzuch związana być musi z wykluczeniem pewnych grup posiłków i napojów- rezygnujemy z gazowanych napojów, dań fast food, słonych przekąsek, słodyczy, dań wzdymających i smażonych.
Dieta odchudzająca redukcyjna powinna dostarczać nam o 500 kcal mniej, niż wynosi nasza całkowita przemiana materii.
rybkazwanawanda
41 postów
Kobieta
Milanówek
Napisano: 2016-05-02 18:09
Ja niestety nie daję rady pięciu posiłkom, wolę jeść 3 większe - plus oczywiście ćwiczenia- i chudnę.
elka8
13 postów
Kobieta
Napisano: 2016-06-17 09:22
Mój trener personalny mówi, ze nie ma takich co by rady nie dali. Nawet w pracy na kibelek jest w stanie iśc i zjeść posiłek. Dodam, ze pracuje na tasmie a to tez utrudnia regularność. Jego dieta jest idealna. Polecił mi nawet supl therm line fast ale powiedział, ze bez ćwiczeni i diety nic to nieda także mam się wszytskiego trzymać tak jak ustaliliśmy wcześniej .
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację