jestemfit
70 postów
Kobieta
Łódź
Napisano: 2015-11-09 09:25
O diecie kapuścianej słyszał chyba każdy. Znakomicie sprawdza się ona w sytuacji, gdy mamy lekką nadwagę i chcemy schudnąć kilka kg w krótkim czasie.
Polega na tym, iż głównym jedzonym przez nas produktem jest zupa kapuściana.
Dieta kapuściana - tabletki : Od pewnego czasu  możemy kupić tabletki na odchudzanie przygotowane na bazie zupy kapuścianej. To suplement diety. Pamiętajmy jednak, że gdy je stosujemy, nasza dieta nadal musi być urozmaicona i odpowiednio skomponowana.
Dieta kapuściana -opinie : kilkudniowe stosowanie tej diety może przynieść bardzo dobre rezultaty. Jednak dla niektórych spożywanie owej zupy jest zwyczajnie zbyt monotonne.
Dieta kapuściana- efekty : w ciągu tygodnia stracić możemy około 3kg.
Dieta kapuściana - przepis na zupę:
składniki: kapusta włoska,kilka pomidorów, seler naciowy, 2 papryki, 2 cebula, bulion warzywny, woda,przyprawy.
Wszystkie składniki kroimy w kostkę i gotujemy.

pannaanna
30 postów
Kobieta
Bielsko-Biała
Napisano: 2015-11-30 09:59
Jestem totalną antyfanką tej diety. Już mówię, dlaczego. Stosowałam ją kiedyś i po trzecim dniu nie mogłam już na tę zupę kapuścianą patrzeć. W sumie do dziś mam do niej wstręt. Zdecydowanie wolę bardziej urozmaicone diety.
wysportowanyfilip
68 postów
Mężczyzna
Warszawa
Napisano: 2020-06-30 18:57
Dieta kapuściana, chyba nie jest zbyt zdrowa, lubię kapustę, ale wydaje mi się że jadłospis powinien być urozmaicony, a nie jednorodny, a w tym przypadku tak kapuściany :( i co trzeba jeść tylko tą zupę?
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację