aniajot
44 postów
Kobieta
Frombork
Napisano: 2015-11-06 09:07
Aby schudnąć 10 kg, powinniśmy zmienić swoje nawyki żywieniowe i wprowadzić do swojego codziennego życia więcej ruchu,

Jak schudnąć 10 kg w tydzień - praktycznie jest to niemożliwe. Owszem,jesteśmy w stanie stracić sporo wody, jedząc małe ilości pokarmu i dużo ćwicząc - jednak w ciągu tygodnia nie jesteśmy w stanie pozbyć się tłuszczu.
Jak schudnąć 10 kg w miesiąc - to akurat jest możliwe. Gdy zrezygnujemy z fast foodów, alkoholu, słodyczy, przekąsek, dań smażonych etc - możemy schudnąć w ciągu miesiąca nawet 10 kg- jeśli połączymy dietę z treningami i wspomagać się będziemy ziołami odchudzającymi.
Irmina
16 postów
Kobieta
Leżajsk
Napisano: 2016-02-08 09:08
Wg mnie nie da się zdrowo schudnąć w ciągu miesiąca 10 kg. Zakładając, że najlepsze tempo to 1kg/tydzień, w ciągu miesiąca stracimy 4 kg.
elka8
13 postów
Kobieta
Napisano: 2016-06-22 22:32
ja schudlam dzięki therm line fast , miałam również diete od trenera personalnego co w połączeniu z suplami bardzo dobrze zadziałało. Tak myślę ze schudłam z 5 kg w ciągu miesiąca. 
karolina35
106 postów
Kobieta
Gołdap
Napisano: 2019-08-28 15:41
chciałabym zdrowo schudnać tyle w miesiąc, gorzej z tym zdrowym odżywianiem niestety :(
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację