lilija
20 postów
Kobieta
Łódź
Napisano: 2015-10-08 09:45
hej!
nie wiem co się dzieje ale od kilku tyg włosy lecą mi garściami. Wiadomo, że zawsze trochę włosy lecą ale ostatnio zauwazyłam, ze przy czesaniu zostaje ich naprawdę dużo na szczotce, przy myciu włosów również w wannie jest ich pełno  :(  Raczej staram sie dbać o włosy (nie farbuję/nie używam prostownicy). Możecie polecić coć przeciwko wypadaniu? A może macie jakieś przepisy na maseczki do włosów?
kamila12
33 postów
Kobieta
Zielona Góra
Napisano: 2015-10-09 12:26
Po pierwsze musisz postarać się odpowiednio się odżywiać. Po drugie polecam szampony na wypadanie włosów( ale takie dostępne w aptece). Kosztują od 30 zł, a po mcu używania zobaczysz, ile rośnie Ci nowych włosów.
malgonia84
18 postów
Kobieta
Żagań
Napisano: 2015-10-10 10:05
@kamila12 masz na myśli jakieś konkretne produkty spożywcze, które wzmacniają włosy? Moje tez nie sa ostatnio w najlepszej kondycji :(
renia
17 postów
Kobieta
Hel
Napisano: 2015-10-12 20:06
Oriflame swego czasu mial takie genialne odzywki do wlosow. Jednorazowe - kosztowaly okolo 4zl, ale byly po prostu super. Zamawialam sobie zawsze pare.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację