Hotel Orient

Adres:

Sołtysowska 25b, 81-829 Kraków (małopolskie)

Email:

rezerwacja@hotelorient.pl

Telefon:

(12) 64 69 100, (12) 64 69 222

Strona internetowa:

www.hotelorient.pl
Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z usług wyjątkowego, wielokrotnie nagradzanego Hotelu Orient**** zarządzanego przez Grupę Geovita - Hotele i Ośrodki Marzeń, będącego własnością Spółki Exalo Drilling S.A. Powstały w 2000 roku Hotel Orient stara się biec z nurtem rozwijającej się branży hotelarskiej przez co nadal zaskakuje świeżością.

Obiekt stanowi wysublimowane połączenie elegancji z nowoczesnością i komfortem. Szczególną uwagę przyciąga architektura holu recepcji, gdzie wpadające przez szklany dach promienie słońca rozświetlają przestrzeń nadając jej ciepła i wyrazistości.

Sąsiadujący z holem recepcji przeszklony basen stanowi nie tylko niezastąpione miejsce relaksu, ale również niezwykle oryginalną aranżację, która przyciąga uwagę wszystkich Gości. Niepowtarzalny wystrój Hotelu oraz jakość świadczonych w nim usług sprawiają, że Hotel był i jest miejscem wypoczynku wielu znanych osobistości.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację