Nika1985
10 postów
Kobieta
Świnoujście
Napisano: 2015-10-21 08:53
Mam pytanie do osób ćwiczących i stosujących suplementy - jaki jest w Waszym przypadku ich miesięczny koszt? Czy przy treningach siłowych o umiarkowanej intensywności można wydać miesięcznie nie więcej niż 100 zł na suplementy/ odżywki?
rybkazwanawanda
41 postów
Kobieta
Milanówek
Napisano: 2015-12-21 19:46
Wydaje mi się, że da radę się zmieścić w tej kwocie - pamiętaj jednak, żeby nie stosować najtańszych odżywek - one często mają zwyczajnie gorsze działanie.
elka8
13 postów
Kobieta
Napisano: 2016-06-15 08:48
Jeżeli chodzi o suplement na stawy arthroblock forte to nie ma zbyt dużej kwoty. Patrząc na to, ze tabletki dają stawom siłe i nadają im elastyczność to cena nie gra roli. Iaczej ani moja babcia nie mogłaby się bawić z wnukami ani ja na siłownie nie mogłabym się wybrać. 
Ilonka0kwiatuszek
41 postów
Kobieta
Napisano: 2017-03-22 12:01
sama jestem ciekawa, jaki byłby koszt miesięczny suplementów do oczyszczania organizmu, ale z drugiej strony czy takie supelmenty są wogóle zdrowe?
karolfit33
5 postów
Mężczyzna
Napisano: 2017-10-04 15:36
Sam jestem ciekaw jaki jest miesięczny koszt suplementów. Teraz jest taki wybór na rynku, z jednej strony można wybrać tanie, z drugiej nie wiadomo czy tanie znaczy dobre.:) A próbowałaś po prostu zdrowo się odżywac i zarzywać jakieś zioła?
Shedyx
2 posty
Mężczyzna
Napisano: 2017-11-01 22:42
Wszystko zależy od rodzaju suplementów jakie chcesz stosować.Stsując Białko,kreatyne i jeszcze jakies witaminy spokojnie jesteśmy w stanie zamknąć się w 100 zł 
karolina35
106 postów
Kobieta
Gołdap
Napisano: 2018-07-10 21:28
nie znam się na cenach suplementów, szczególnie tych tańszych, wiem jednak że nie warto stawiać na najtańsze produkty, albowiem są one najniższej jakości ;)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację