Kris
10 postów
Mężczyzna
Częstochowa
Napisano: 2015-10-19 10:56
Hey. Co Wy na to, żebyśmy w tym miejscy wypisywali swoje rady dotyczące początków na siłowni? Być może wielu osobom się to przyda;-)
Więc ja zacznę - przede wszystkim pamiętajmy o odpowiedniej technice, żeby nie nabawić się kontuzji i zobaczyć jakieś efekty ćwiczeń - to bardzo ważne!
Rojo
25 postów
Mężczyzna
Napisano: 2015-10-22 22:17
Odnosnie odzywiania - nie jedzmy duzo przed treningiem bo bedziemy ociezali. Pamietajmy o uzupelnianiu plynow (woda). Nie przeciazajmy sie, nie szarzujmy.
Cyrylica
2 posty
Kobieta
Napisano: 2017-01-30 18:34
Właśnie chciałabym chodzić na siłownię. Mam to już zaplanowane od poniedziałku. Przyznam się jednak że trochę się obawiam pierwszych wizyt. Myślałam że tu znajdę jakieś konkretne porady. Od czego zacząć, a może raczej jak dobrze zacząć.
filipek32
5 postów
Mężczyzna
Napisano: 2017-09-19 10:48
Najlepiej zainwestować w trenera osobistego, na początku jest to dodatkowy koszt, ale naprawdę się opłaca, on najlepiej dobierze ćwiczenia, plan treningowy i jadłospis ;)
wieczniesieodchudzam
73 postów
Kobieta
Warszawa
Napisano: 2019-03-01 15:28
prawda, nie warto najadać się przed treningiem, ani oczywiście po treningu, najlepiej zjeść lekki posiłek przed, a po treningu tylko woda i ewentualnie jakiś sok albo owoc na wzmocnienie ;)
wysportowanyfilip
68 postów
Mężczyzna
Warszawa
Napisano: 2020-06-30 18:51
A moja rada, to zabrać ze sobą najlepszego kumpla, albo kumpelę, bo w pojedynkę szybko się znudzi. A druga rada to pić dużo wody i jak na pierwszy raz się nie przeciążać, bo można się szybko zniechęcić ;) Powodzonka życzę paniom i panom!
karolinka
41 postów
Kobieta
Napisano: 2020-08-20 14:20
I jak Ci idzie Cyrylica? właśnie myślę żeby zapisać się na siłownie ;) korzystałaś z usług trenera osobistego?
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację