Krysia2015
33 postów
Kobieta
Kraków
Napisano: 2015-10-19 10:38
Czy kiedy jesteście na diecie, zajmujecie się dokładnym wyliczaniem kalorii z każdego posiłku? Ja przyznam, że już mam tego dość - tracę mnóstwo czasu. Nie lepiej po prostu mniej-więcej trzymać się ustalonej dziennej wartości kalorii niż tak drobiazgowo je wyliczać? Jak sądzicie?
Halna
23 postów
Kobieta
Napisano: 2015-10-20 14:59
Ja akurat nie odchudzam sie w taki sposob. Raczej po prostu ustalam tygodniowa diete - kazdy posilek rozpisany co i jak, ale bez liczenia kalorii - za duzo bym na to tracial czasu i energii. Ale wiem, ze moje psiapsioly czasem siedza na smartfonach i dodaja kalorie:P
pieknaibestia
7 postów
Kobieta
Dziwnów
Napisano: 2015-11-04 13:19
A wg mnie liczenie kalorii ma sens, bo czasem sami nie wiemy o tym, że przyjmujemy ich mnóstwo w ciągu dnia - choćby w napojach etc.
aneye
11 postów
Kobieta
Napisano: 2017-02-24 11:51
Powinniśmy wiedzieć, ile wynosi nasze zapotrzebowanie kaloryczne i według tego wiedzieć, czy spożywamy odpowiednią ilość kalorii. Trzeba jednak pamiętać, że nie należy popadać w obłęd. Niewielkie odchylenia w jedną, czy drugą stronę nikomu jeszcze nie zaszkodziły.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację