tina1986
70 postów
Kobieta
Ełk
Napisano: 2015-10-15 10:55
Znamy setki różnych diet, niekiedy dziwnych. Nie uważacie, że tak naprawdę najlepsza to MŻ  ( "mniej żreć") , po prostu nie objadać się na noc czy niezdrowymi, przetworzonymi, kalorycznymi produktami, jeść zdrowo i regularnie niezbyt duże ilości pokarmu?
violetta1980
30 postów
Kobieta
Kętrzyn
Napisano: 2015-10-18 20:02
Chyba masz rację. Przy różnego rodzaju dietach cud niedobory witamin i pierwiastków są bardzo częste. W przypadku MŻ raczej ten problem nie występuje.
pauletta
13 postów
Kobieta
Napisano: 2015-10-29 20:32
Mnie się wydaje, że lepiej trochę się pohamować z jedzeniem niz stosować jakieś mega restrykcyjne diety. Ja np odką ograniczyłam spożywanie pieczywa i słodkiego zjechałam z wagi dość mocno. 
Marcin
22 postów
Mężczyzna
Napisano: 2015-10-30 19:17
No biale pieczywo jest fatalne. Jak juz jesc - to ciemne. Sam ostatnio staram sie w ogole nie jesc pieczywa - zastepuje je np pumperniklem, albo ryzowymi chlebkami.
elka8
13 postów
Kobieta
Napisano: 2016-06-15 07:51
No zgadzam się z Marcinem jedzenie w wieczornych porach białe pieczywo czy jakieś fasty to zła rzecz. 
aneye
11 postów
Kobieta
Napisano: 2017-02-24 11:35
Dieta powinna być stylem życia, nie chwilową zachcianką. Przejście na zdrowe odżywianie, wprowadzenie zdrowych nawyków, aktywności fizycznej jest kluczowe w prawidłowym rozwoju kondycji fizycznej i psychicznej. Osobiście utożsamiałabym dietę MŻ z racjonalnym podejściem do zdrowia. Objadanie się produktami nie mającymi żadnych wartości odżywczych nie służy żadnemu organizmowi. To właśnie wprowadzenie racjonalnych zmian jest najważniejsze. Tak jak napisałaś, powinniśmy jeść regularnie, aby nie spowalniać metabolizmu, według swojego zapotrzebowania kalorycznego i oczywiście zadbać o kondycję fizyczną.
agnieszka123
34 postów
Kobieta
Napisano: 2017-09-11 15:19
Może na początek mocniejsza dieta na utratę kilogramów u niektórych osób jest wskazana, ale "MŻ" może być kontynuacją. W końcu trzeba sylwetkę też utrzymać, żeby znów nie popaść w złe nawyki żywieniowe i nie przybrać. 
wieczniesieodchudzam
73 postów
Kobieta
Warszawa
Napisano: 2018-09-25 09:36
MŻ to dieta nad dietami, tylko czasem zapału i samokontroli brak, szczególnie gdy dopada nas kobiety potworna chandra i trzeba ją przegryźć kubkiem lodów bądź porządną dawką czekolady ;)
karolina35
106 postów
Kobieta
Gołdap
Napisano: 2020-01-29 09:20
MŻ, doskonała dieta, właściwie nie trzeba innych, teraz słyszałam o tej diecie co się makro liczy, ale jeszcze nie wiem na czym to polega, jak się wszystkiego dowiem to napiszę ;)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację