Leroy
4 posty
Mężczyzna
Napisano: 2016-10-25 11:34
Lepsze niż zwykłe papierosy czy nie?
Kamelia
9 postów
Kobieta
Napisano: 2016-11-09 11:54 [Ostatnio zmieniono: 2016-11-09 11:55]
Zdecydowanie zdrowsze. Jeśli ma się odpowiedni sprzęt do tego ograniczasz wprowadzanie do organizmu szkodliwych pochodnych z tytoniu. Ja osobiście przerzuciłam się ze standardowych papierosów na waporyzator https://vapuj.pl/flowermate-v5s-mini-pro.html  . Wlewam do niego olejek, który idzie dostać już praktycznie wszędzie zaczynałam od stężenia nikotyny 5mg teraz powoli zbliżam się do 0mg tak więc i rzucanie palenia jest prostsze- pozostaje tylko nawyk :)
wysportowanyfilip
68 postów
Mężczyzna
Warszawa
Napisano: 2018-03-19 11:47
moim zdanie e-papierosy są o wiele bardziej szkodliwe niż zwykłe papierosy, tylko jeszcze nie znamy wszystkich skutków ubocznych, jakie e-papierosy niosą po wielu latach palenia :( w sieci dużo się mówi o szkodliwości e-papierosów, warto poszukać tych wartościowych i wiarygodnych źródeł, gdzie promowane jest zdrowie, a nie sam produkt i jego reklama
karolinka
41 postów
Kobieta
Napisano: 2018-11-22 12:38
Każde papierosy są szkodliwe, a jeżeli chodzi o e-papierosy to tak na prawdę nie wiemy o nich zbyt wiele. Na jednych serwisach reklamują i nawet wspominają że są zdrowe, na innych piszą że szkodliwe. Dla mnie to używka i już, a jak używka to musi być szkodliwa, niestety :(
wysportowanyfilip
68 postów
Mężczyzna
Warszawa
Napisano: 2020-06-30 18:47
No i jak? już nikt nie wypowie się w temacie? a jest on wyjątkowo ciekawy i kontrowersyjny. Mój znajomy twierdzi, że e-papierosy są zdrowsze, ale mnie nikt nie przekona, ani żadne testy z butelkami, białym i czarnym dymem czy czystą i brudną watą :(
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację