madlenek88
3 posty
Kobieta
Napisano: 2016-10-08 23:33
Tak jak w temacie. Czy któraś z Was wracała do biegania po ciąży? Kiedy rozpoczęłyście bieganie? Na jakim dystansie na początek? Ja jestem ponad dwa miesiące po porodzie i chcę zacząć, ale obawiam się, że moja kondycja jest w opłakanym stanie...
Ilonka0kwiatuszek
41 postów
Kobieta
Napisano: 2017-03-22 12:09
To chyba musisz ze swoją lekarką porozmawiać, jakie i kiedy zalecane są ćwiczenia po ciąży. Ja przez pierwszy rok nie miałam ochoty na bieganie, wystarczył mi maraton przy dziecku ;)
justyna235g
7 postów
Kobieta
Napisano: 2017-06-19 12:15
sama powinnaś wiedzieć najlepiej na jaki wysiłek możesz sobie pozwolić, jeżeli tylko nie ma przeciwwskazań zdrowotnych, śmiało możesz zacząc biegać :)
karolinamalec
3 posty
Kobieta
Napisano: 2017-12-29 10:34
O, moja koleżanka też się nad tym zastanawia . Też się chętnie dowiem :) 
wieczniesieodchudzam
73 postów
Kobieta
Warszawa
Napisano: 2019-10-30 10:58
ja co prawda w ciąży nie byłam, ale sporo czytam o odchudzaniu i na ten temat również kiedyś natrafiłam, słyszałam że 6 tygodni połogu to czas dla kobiety na odpoczynek i nie powinna w tym czasie w ogóle myśleć o wysiłku, oczywiście rzeczywistość to weryfikuje, ale na bieganie jest za wcześnie, myślę że po pół roku to właściwy czas
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację