niezniszczalna1
2 posty
Kobieta
Ełk
Napisano: 2016-01-29 09:46
Używacie suplementów poprawiających wygląd włosów i zapobiegających ich wypadaniu? Możecie coś polecić?
otoja
2 posty
Kobieta
Białystok
Napisano: 2016-01-30 20:17
Belissa jest super, stosuję regularnie już od dłuższego czasu.
michaki
5 postów
Mężczyzna
Napisano: 2016-10-06 14:39
Ja polecam "Biotebal"
serce15073
6 postów
Kobieta
Napisano: 2016-12-09 08:58
Witam jeśli chodzi o poprawienie wyglądu włosów jest wiele środków i odżywek w płynie np.raz w tygodniu stosuje maskę do włosów z Dove.Jeśli chodzi o wypadanie to znaczy że brak Ci podstawowych witamin polecam Vitapil. 
agnieszka123
34 postów
Kobieta
Napisano: 2017-04-04 11:55
Bardzo dobre są suplementy ze skrzypem polnym czy pokrzywą. Swego czasu używałam też cynku, by powstrzymać wypadanie włosów i wzmocnić paznokcie. 
ostryga
3 posty
Kobieta
Napisano: 2017-10-26 19:53
Ja używam wspomnianego Biotebalu do włosów, kiedy widzę, że są osłabione lub nadmiernie wypadają. Najważniejsza jest jednak nasza codzienna dieta, hormony w normie i pielęgnacja włosów. Suplementy nic nie dają, jeśli pozostałe składniki zawodzą. 
wieczniesieodchudzam
73 postów
Kobieta
Warszawa
Napisano: 2018-02-01 08:43
Gdzieś wyczytałam, że sama suplementacja nie wystarczy, trzeba na włosy działac i z zewnątrz i od środka. Najgorzej gdy zaczynają się  niszczyć końcówki i wypadać włosy, to już alarm że zaczyna się z włosami dziać coś złego. Suplementy diety stosowane do pielęgnowania i regeneracji włosów nie sprawią, że nagle placki z łysiną pokryją się bujną czupryną, ale na pewno wzmocnią nasze włosy od środka. A z zewnątrz trzeba zawsze pilnować stosowania odżywek, nawilżania włosów i nie przesuszania ich zbytniego, szczególnie gdy na dworze wyjątkowa niepogoda, wiatr, deszcz czy palące słońce ;)

karolinka
41 postów
Kobieta
Napisano: 2019-08-07 09:11
a naturalne środki? słyszeliście o jakiś skutecznych płukankach? mnie kiedyś babcia opowiadała że robiła sobie kąpiele w pokrzywie, a z tego co pamiętam  zawsze miała piękne i długie włosy, może coś w tym jest?
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację