tina1986
70 postów
Kobieta
Ełk
Napisano: 2015-11-09 10:31
Dietę tę nazywamy inaczej dietą plaż południowych.
Opracował ją dr A.Agatston.
Nie jest to dieta niskotłuszczowa ani niskowęglowodanowa.
Polega zaś na tym,że spożywamy w odpowiednich ilościach zdrowe tłuszcze i węglowodany.
Dzieli się na 3 fazy.
Dieta South Beach efekty - w ciągu 2 tyg, stracić możemy 4 kg.

Dieta South Beach jadłospis jednodniowy fazy 1:
śniadanie-2 warzywne babeczki, sok
przekąska - 50 g twarożku
obiad-pierś kurczaka, sałata z octem balsamicznym, brokuły na parze
przekąska - 2 pasterki mozarelli,pomidor
kolacja na ciepło -100 g dorsza na parze,pół ogórka, pół papryki
Dieta South Beach przepisy - mnóstwo przepisów na dania zgodne z dietą sb znajdziemy w internecie.
malinowamamba
35 postów
Kobieta
Stargard Szczeciński
Napisano: 2016-02-04 18:18
W zeszłym roku schudłam na niej niemal 6 kg, stosowałam przez 2 mce.Trzeba tylko pamiętać o tym, żeby nie robić żadnych odstępstw i dietowych grzeszków ;-)
elka8
13 postów
Kobieta
Napisano: 2016-06-15 07:49
A ta dieta nie jest dość podobna do diety paleo lub śródziemnomorskiej ? Pamiętam, że jak brałam się za odchudzanie to te dwie diety plus motignace miałam do wyboru. W efekcie odżywiałam się z Tą ostatnią oraz z wspomagaczem therm line fast, i na domiar dobrego on najwięcej mpomógł mi schudnąć. Czy przez to, ze nie brałam go od poczatku nie chudłam zbyt wiele ? Czy okaże się, że ta diea jednak nie była dla mnie ? na przszyłość pytam ponieważ kilogramy zleciały.
karolina35
106 postów
Kobieta
Gołdap
Napisano: 2019-08-28 15:43
nie przemawia do mnie ta dieta, jest za mało urozmaicona, a macie jakąś dietę żeby móc jeść wszystko? i oczywiscie chudnąć
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację