adamwolski
7 postów
Mężczyzna
Dąbrowa Górnicza
Napisano: 2015-11-04 13:02
Poszperałem trochę w internecie i znalazłem trochę fajnych uwag na temat treningu na masę.

1.Nie możemy się nadmiernie forsować.
2.Zawsze wykonujemy rozgrzewkę.
3. Pamiętamy o odpowiedniej ilości snu.
4. Trenując, dobrze jemy;-)
5.Dobieramy obciążenia zgodnie ze swoimi umiejętnościami.

Trening na masę w domu wykonywać możemy w bardzo prosty sposób.

 Bardzo poleca się  w tym przypadku trening na masę 4-dniowy. Przez 4 dni w tygodniu trenujemy, a 3 są wolne - wtedy mięśnie się regenerują.

dzień 1 (pon) - robimy barki i przedramiona.
dzień 2(śr)-klatka i biceps
dzień 3(pt)-triceps i plecy
dzień 4(niedz)-nogi.



Pierog12
3 posty
Mężczyzna
Napisano: 2017-01-10 21:16
Na uwadze powinno się mieć, ze jeśli mówimy o planie treningowym na masę to do pompek np najlepsza technika będzie powolne oginanie ramion, przytrzymanie klatki nad ziemia ok. 3 sec i tak 20 powtórzeń 3-4 serien. Przy przysiadach założyć na plecy np plecak, w którym znajduje się jakieś obciążenie, a przy podciągnij dobrze by było posiadać pas i do pasa również przyczepić pare kg. Pozdrawiam
wieczniesieodchudzam
73 postów
Kobieta
Warszawa
Napisano: 2021-02-22 19:42
jako kobieta, nie do końca się znam na tego rodzaju treningach, choć mam koleżankę która od kilku lat trenuje właśnie na masę, ja bym tak nie mogła, no ale cóż to jej wybór, a ciekawa jestem jak to jest jak się przestanie trenować, co się dzieje z ciałem?
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację