mietb
10 postów
Mężczyzna
Napisano: 2016-10-09 17:50
Kiedyś kupiłem taką książkę dokładnie pod tym tytułem. Sam nawet nie wiedziałem, że nasze jedzenie, nasza dieta wpływa bezpośrednio na nasze zdrowie. Co jeść a co nie jeść w ponad 1000 schorzeniach. Bardzo ciekawe są też porady co jeść a co nie jeść aby nie zachorować. Początkowo jest to trudne do zapamiętania, jednak po pewnym czasie człowiek zaczyna unikać niektórych potraw zwłaszcza jak zaczną się dolegliwości
wieczniesieodchudzam
73 postów
Kobieta
Warszawa
Napisano: 2018-01-09 23:51
Ja z kolei czytałam książkę "Zamień chemię na jedzenie" Nigdy nie sądziłam że w każdym produkcie jest tyle chemii. Na dobre pożegnałam się z kostkami rosołowymi do zup i sosów, zaczęłam kupować masło i wiele innych produktów bardziej naturalnych ;) Przepraszam że trochę nie na temat, ale mam nadzieję że równie ciekawie ;)
A może trzeba zmienić tytuł tematu na "ciekawe pozycje książkowe na temat żywienia" ;)
wysportowanyfilip
68 postów
Mężczyzna
Warszawa
Napisano: 2019-06-04 17:10
hmmm, nie słyszałem o tej książce, o tej pozycji co poprzedniczka pisze już prędzej, ale i tak nie mam czasu na czytanie ;) wszystko fajnie, tylko nie wiem czy się tak da jeść wybrane produkty, w to akurat jakoś trudno mi uwierzyć :(
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację