czarodziejka28
31 postów
Kobieta
Garwolin
Napisano: 2015-10-08 16:47
Bardzo dużo mówi się ostatnio o sprawie imigrantów. Jakie jest Wasze zdanie w tek kwestii? Jesteście za tym, żeby ich przyjmować czy też za wszelką cenę starać się tego uniknąć?
Yaro
25 postów
Mężczyzna
Kraków
Napisano: 2015-10-08 19:47
Jestem dosc restrykcyjny w tym temacie. Wg mnie powinni albo zostac w swoim kraju, albo zostac przyjeci przez kraje arabskie z taka sama religia.
Imigranci (ci imigranci!) - nic dobrego nie wniosa do Polski, do naszego rozwoju, kultury, poprawy sytuacji gospodarczej itp itd.
Jestem na NIE!
Mateusz85r
2 posty
Mężczyzna
Warszawa
Napisano: 2015-10-08 22:26
Jest dosyć duże ryzyko. Trzeba ludziom pomagać ale zauważmy ze kraje arabskie (gdzie ci mają bliżej kulturowo) nie przyjęły do tej pory ani jednego Syryjczyka, czy to normalne ?
Marcin
22 postów
Mężczyzna
Napisano: 2015-10-30 19:10
Wiadomo, ze nie jest to normalne. Robia to specjalnie, baaaa nawet sponsoruja budowanie meczetow w Europie, aby tylko emigranci do nich nie trafili!:P Sprytne.
lukasz33
7 postów
Mężczyzna
Napisano: 2017-05-15 19:44
łoj, temat stary jak świat, ale jakby ciągle żywy, wciąż mówi się o imigrantach, a to w telewizji, a to w internecie, i wciąż zdania są podzielone, ja tam jestem tolerancyjny, ale chyba byłbym przeciwny, gdyby przeprowadzono publiczny sondaż. Jak dla mnie to nie ma kto polakom dobrze pomagac w kraju, a bierzemy się za imigrantów, to trochę nie fair wobec naszych ;)
wysportowanyfilip
68 postów
Mężczyzna
Warszawa
Napisano: 2018-07-09 23:20
temat stary jak świat, ja tam cieszę się że Polska nie zgodziła się na przyjmowanie emigrantów, przynajmniej jest w miarę bezpiecznie
karolina35
106 postów
Kobieta
Gołdap
Napisano: 2019-08-28 15:41
stanowczo jestem przeciw, cieszę się że polska imigrantów nie przyjmuje, można im pomagać w inny sposób :)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację