Sporty
23 postów
Kobieta
Napisano: 2015-10-24 13:54
Czasem mam taki stres w pracy, ze masakra. Myslalam, zeby brac jakies tabletki uspokajajace, ale troche sie obawiam - ze sie uzalenie, ze mnie otumania itp. Bierze ktos z Was cos i moze ze spokojem polecic?
Bozia
22 postów
Kobieta
Napisano: 2015-10-24 18:45
hmmm możesz spróbować ziołowych na początek, jest spory wybór w aptece. Takie tabletki nie uzależniają. Dobra jest też herbata z melisą. 
Marika
19 postów
Kobieta
Napisano: 2015-10-24 20:56
Wg mnie uzalezniaja - ale to tez zalezy jakie. Przeciez mozna sie uzaleznic od wszystkiego, np od porannej kawy, wieczornego piwa czy np drozdzowki przed praca kupowanej dzien w dzien. Nawyki latwo wchodza w codziennosc czlowieka, prawda?
Irmina
16 postów
Kobieta
Leżajsk
Napisano: 2015-10-25 08:01
Ja jestem totalną przeciwniczką leków uspokajających, nawet tych ziołowych. Nie lepiej już wypić melisę?
pauletta
13 postów
Kobieta
Napisano: 2015-10-29 20:34
No niby lepiej wypić melisę ale czy taka jednorazowa herbatka działa? Raczej przy silnym stresie nie pomoże. 
Marcin
22 postów
Mężczyzna
Napisano: 2015-10-30 18:54
Ale wiele lekow uspokajajacych zawiera w sobie tylko naturalne skladniki, m.in. melise przeciez. Wiec to nie jest chemia.
A co sadzicie o ...piciu piwa w ramach uspokojenia?:)
Eve
25 postów
Kobieta
Napisano: 2015-10-31 16:22
Ja stosuję ziołowe tabletki na uspokojenie ponieważ  nie uzależniają i nie powodują innych negatywnych skutków ubocznych, pod warunkiem, że są rozsądnie stosowane. Z takich sprawdzonych tabletek mogę polecić Forstres na przykład. W sklepach zielarskich są często mieszanki ziołowe na uspokojenie. Mam w domu taka, która się nazywa "Herbatka dla nerwusów". Zawiera melisę, chmiel zwyczajny, kozłek lekarski, głóg. Smakuje tak sobie ale mi pomaga :)
basiak
6 postów
Kobieta
Napisano: 2015-11-09 21:48
Mi się zdarza czasami brać nervomix, on nie uzależnia, a jest na bazie chmielu i melisy, nie lubię pić naparów dlatego wybrałam tabletki.
madlenek88
3 posty
Kobieta
Napisano: 2016-10-08 23:30
W moim przypadku (osoby, która bierze tabletki na uspokojenie okazjonalnie), dobrze sprawdził się valerin. Przy stresujących sytuacjach w pracy zdecydowanie mi pomógł. Nie otumaniał, nie chciało mi się spać i brałam tylko wtedy, kiedy tego potrzebowałam.
anna22
20 postów
Kobieta
Napisano: 2017-01-10 15:01
Ja tam wolę napić się piwa na uspokojenie, jak zasugerował to Marcin ;). Pewnie że czasem nie ma innego wyjścia i trzeba wziąć tabletkę na uspokojenie, ale to już w ostateczności. Łatwiej wziąć tabletkę (chemię) i szybko się uspokoić, niż nauczyć się wyciszać samodzielnie, na przykład za pomocą relaksu albo medytacji ;)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację