Karolajna
56 postów
Kobieta
Giżycko
Napisano: 2015-10-24 12:20
Pytanie do forumowiczek stosujących tabletki antykoncepcyjne - macie po nich jakieś skutki uboczne typu przybranie na wadze, spadek libido ,bóle głowy? U mnie na szczęście nic takiego nie ma, ale słyszę o tym dość często.
martagrzechuwarta
37 postów
Kobieta
Elbląg
Napisano: 2015-10-25 19:30
W takim razie zazdroszczę Ci - u mnie w tej chwili jest ok ,bo zmieniłam tabletki (biorę już trzecie), bo po dwóch pierwszych miałam tak potworne migreny, że szkoda gadać...
Eve
25 postów
Kobieta
Napisano: 2015-10-31 16:09
U mnie niestety także wystąpiły skutki uboczne po tabletkach anty. Najbardziej dokuczały mi nudności a czasem nawet wymioty. No i niestety często bolała mnie głowa. Musiałam odstawić całkiem bo nei byłam w stanie funkcjonować normalnie. Jednak antykoncepcja hormonalna to nie dla mnie  :( 
agnieszka123
34 postów
Kobieta
Napisano: 2017-04-04 11:58
Przy pierwszych tabletkach miałam efekty uboczne, po miesiącu złego samopoczucia poszłam zmienić je i dostałam inne, po których nie mam żadnych przykrych objawów. Jednak dobrze dobrane hormony nie powinny dawać efektów ubocznych. Ale jest to trochę loteria, zanim się znajdzie lek dla siebie..
Kamelia
9 postów
Kobieta
Napisano: 2017-04-09 17:38
Nie nazwałabym doboru hormonów loterią. Niestety sporo lekarzy zapisuje coś na słowo i albo mu sie uda trafić albo nie :/ Mój ginekolog pierwsze co to wysłał mnie na pełno badań aby wiedzieć co może mi zapisać. Jako, ze wyszło u mnie ryzyko zakrzepicy to zaproponował mi wkładkę hormonalną levosert. Zdecydowałam się na założenie i jestem mega zadowolona- skutków ubocznych brak.
ostryga
3 posty
Kobieta
Napisano: 2017-10-26 19:57
Zgadzam się z przedmówcą, lekarze nie robią badań tylko zapisują jak leci. a co sie dalej dzieje nikogo nie obchodzi. Ja nie byłam zadowolona z działania tabletek, zaczęłam od nich puchnąc i pojawił się celulit. Co prawda tabletki dają duże bezpieczeństwo ale mają również swoje minusy. 
karolina35
106 postów
Kobieta
Gołdap
Napisano: 2018-01-30 22:34
Ja miałam skutki uboczne, sporo przytyłam i miałam obniżone libido, dopiero po kolejnej wizycie u lekarza i badaniach, lekarz dopasował mi właściwe tabletki, teraz czuję się już OK. ;)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację