Rojo
25 postów
Mężczyzna
Napisano: 2015-10-22 23:07
Jaka jest Wasza opinia odnosnie szczepienia sie na grype? Szczepicie sie czy nie?
Ja osobiscie od 2 lat sie szczepie i jakos w ogole nie choruje.
Mateusz85r
2 posty
Mężczyzna
Warszawa
Napisano: 2015-10-22 23:33
Zdecydowanie odradzam wstrzykiwanie sobie wirusów. Poczytajcie specjalistyczne artykuły - ale nie te promowane przez producentów farmaceutyków.

Ogromna ilość powikłań po wszelkiego rodzaju szczepionkach. Szczególnie chrońcie swoje małe dzieci przed szczepionkami 6 w 1. Zawarta w nich rtęć (która jest konserwantem i wydłuża ważność szczepionki z 1 dnia do 30 dni) jest trucizną i może przyczynić się do powstania autyzmu i wielu innych schorzeń. Poza naszym krajem są dostępne szczepionki 1w1 jednodniowe bez rtęci - takie są bezpieczniejsze ale droższe z uwagi na krótką datę ważności.

Nie znajdziecie oczywiście informacji na opakowaniu , że jest tam rtęć bo koncerny sprytnie żonglują nazwami.

INNE NAZWY RTĘCIOWYCH KONSERWANTÓW:
METRIOLAT
CTFA
TIOMERSAL
TIMEROSAL
SÓL SODOWA ETYLORTĘCIOSALICYLANU

pewnie jest też wiele innych nazw..

Nie jestem nawiedzony , ani w sekcie antyszczepionkowej. Kto nie zgłębi tematu będzie sądzić , że lekarz rodzinny który szczepi nasze dziecko wie najlepiej.  Oni wiedzą tyle ile przekażą im koncerny farmaceutyczne podczas szkoleń np. na Wyspach Kanaryjskich. Smutne ale prawdziwe ;(

Krysia2015
33 postów
Kobieta
Kraków
Napisano: 2015-10-23 16:49
Wg mnie należy się szczepić- ludzie robili to od dawien dawna i nie chorowali - proste i logiczne. Nie starajmy się zmieniać świata o 180 stopni.
Rojo
25 postów
Mężczyzna
Napisano: 2015-10-24 13:16
No ja akurat pracuje w szpitalu, wiec pytam sie prywatnie personelu - pielegniarek, lekarzy itp i wiekszosc jest za szczepieniem i sami sie szczepia. Stad mam info z pierwszej reki.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację