niemaczasu
15 postów
Kobieta
Hel
Napisano: 2015-10-19 11:04
Pewnie wielu z Was już słyszało o tej metodzie - stosuje się szwy z cienkich nici, by poprawić owal twarzy. Wiele gwiazd sobie coś takiego funduje, bo to w miarę  naturalna alternatywa liftingu. Myślicie, że jest to w 100% bezpieczne?
Bozia
22 postów
Kobieta
Napisano: 2015-10-21 11:49
Ja bym sie nigdy nie zdecydowała na żadne takie zabiegi, ludzie nie doceniają tego co mają.
karolina35
106 postów
Kobieta
Gołdap
Napisano: 2018-04-04 17:10
Coś o tym czytałam. To jedna z najnowszych i mało inwazyjnych metod spłycania zmarszczek, ale żebym sama się miała na to zdecydować? Nigdy. Czasu nie zatrzymasz, trzeba się zaakceptować takim jakim jest i kochać i kochać i jeszcze raz kochać bezwarunkowo :) :) :)
Ilonka0kwiatuszek
41 postów
Kobieta
Napisano: 2018-07-12 08:04
Znalazłam coś takiego, cytuję: Jedną z najnowszych małoinwazyjnych metod spłycania zmarszczek i bruzd jest Silhouette Soft – bezoperacyjny lifting z zastosowaniem biokompatybilnych nici. W ciągu ok. 30 minut pacjent odzyskuje promienny wygląd, a zasługą tego są wprowadzone pod skórę biowchłanialne nici wyposażone w specjalne haczyki podnoszące tkanki miękkie.
Wydaje mi się że to bezpieczny zabieg, ale ja sama faktycznie nie korzystam z tego rodzaju "ulepszeń", raczej staram się być jaka jaką mnie natura stworzyła ;););)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację