Alicja88
19 postów
Kobieta
Ostrów Lubelski
Napisano: 2015-10-17 12:57
Skoro jest temat o tatuazach, to moze i o kolczykach sie przyjmie? Jakies macie (oprocz uszu, oczywiscie:>). Ja mam w pepku taka kuleczke:>
A Wy?
Daro
19 postów
Mężczyzna
Napisano: 2015-10-17 13:14
hmm ja jako facet nie wyobrazam sobie, zebym mial sobie jakakolwiek czesc mojego ciala przebijac! No bez jaj!! A u kobiety hmm tez nic mi nie pasuje, nawet kolczyki. Wole moja kobiete posmyrac po uszkach, pocalowac, niz sie platac w jakis kolczykach:P
Jagoda
40 postów
Kobieta
Kołobrzeg
Napisano: 2015-10-18 19:55
Ja od wielu lat mam kolczyk w nosie, malutki.Tak do niego przywykłam,że totalnie zapomniałam o jego istnieniu. ;-)
Lucy
23 postów
Kobieta
Napisano: 2015-10-19 20:23
A nosisz go caly czas? Nie ropieje Ci? A jak z utrzymaniem czystosci? Wyjmujesz go kiedys czy masz ciagle?
Jagoda
40 postów
Kobieta
Kołobrzeg
Napisano: 2015-10-21 08:56
Mam go już chyba z 10 lat;-) Nie , nie ropieję, noszę od kilku lat ten sam przez cały czas i jest ok.
Marika
19 postów
Kobieta
Napisano: 2015-10-24 20:03
Ja zawsze chciałam kolczyk w języku ale niestety strach mi nie pozwolił :D mam tylko w pępku, najgorzej było na początku bo goił się naprawdę bardzo długo. Teraz nic się nie dzieje - nie boli nie ropieje. 
karolina35
106 postów
Kobieta
Gołdap
Napisano: 2018-05-24 10:49
Nie mam żadnych kolczyków, oprócz tych tradycyjnych w uszach, ale podziwiam osoby decydujące się na Piercing, to mega odważne i ciekawe posunięcie w swoim zyciu. Oglądałam nawet taki program o dziewczynie która ma kolczyki niemalże wszędzie, oczywiście oglądałam go z przymrużeniem oka, bo do wszystkiego trzeba mieć umiar, a tam był przesyt kolczyków, zbytnie okaleczanie własnego ciała. ale kolczyk w pępku? kto wie, kto wie?
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację