Nika1985
10 postów
Kobieta
Świnoujście
Napisano: 2015-10-16 15:49
Wiele osób się z tego śmieje- mnie jednak horoskopy bardzo często się sprawdzają. A jak to jest u Was- wierzycie  w nie?
Yaro
25 postów
Mężczyzna
Kraków
Napisano: 2015-10-17 13:10
Ja osobiscie wierze w horoskopy, tarota i inne takie niezwykle rzeczy. Mam jakies dobre podejscie do tego i ootwarty umysl na wszystko co nas otacza.
nieperfekcyjna
16 postów
Kobieta
Warszawa
Napisano: 2015-10-22 16:11
Totalne bzdury wg mnie te horoskopy, nawet szkoda mi czasu na ich czytanie;-).
Bozia
22 postów
Kobieta
Napisano: 2015-10-22 21:34
Dla mnie to też bzdura. W ogóle nie wierze w żadne wróżki itp - totalny bezsens :) 
monika35
6 postów
Kobieta
Napisano: 2017-01-12 14:13
Nie wierzę w horoskopy, ale lubię czytać. Zawsze można pomarzyć, że spełni się coś miłego, jeżeli akurat pomyślny :)
karolina35
106 postów
Kobieta
Gołdap
Napisano: 2018-04-04 17:17
Jak byłam mała to zawsze czytałam swój horoskop, a potem cały tydzień szukałam jego odzwierciedlenia w życiu codziennym. Teraz nawet nie mam na to czasu ;) Ale do takiej wróżki z prawdziwego zdarzenia bałabym się iść, bałabym się że powie mi coś złego, lepiej zawsze wierzyć w lepsze jutro ;)
Ilonka0kwiatuszek
41 postów
Kobieta
Napisano: 2020-07-27 16:12
w dzisiejszych czasach coraz mniej osób wierzy w horoskopy, a co najważniejsze coraz mniej jest tych prawdziwych horoskopów, a więcej tych wymyślanych na prędce na potrzeby jakiegoś portalu, w horoskopy wierzę ale tylko z pewnego źródła :)
wieczniesieodchudzam
73 postów
Kobieta
Warszawa
Napisano: 2021-02-22 19:22
Ja tam w horoskopy przestałam wierzyć jakieś pięć lat temu, jak mnie koleżanka wkręciła w wizytę u wróżki. Nic się nie spełniło, chodziłam ze dwa miesiące jak kłębek nerwów, a potem przeczytałam gdzieś że wszystko zależy tylko od nas ;)
wysportowanyfilip
68 postów
Mężczyzna
Warszawa
Napisano: 2022-02-21 14:41
Nie wierzę w horoskopy. Moja dziewczyna wierzyła jak miała naście lat, ale że była to jej pasja, do dziś wszystkie czyta i niby nie wierzy, ale zawsze analizuje to z obecną rzeczywistością :)
Wydaje mi się, że horoskopy mogą być prawdą, ale tylko jeżeli piszą je wykształceni astrolodzy, a takich mamy niewielu :)
jant
3 posty
Mężczyzna
Ostrołęka
Napisano: 2022-02-22 16:12
Gdzie tam, lepiej ich nie czytać i im nie wierzyć.

To grzech wierzyć w takie rzeczy.


Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację