Julka
26 postów
Kobieta
Iława
Napisano: 2015-10-12 13:56
Witajcie. Kilka dni temu zamówiłam rower stacjonarny, pewnie w tym tygodniu dotrze przesyłka. Zastanawiam się, czy gdy będę na nim ćwiczyć, jest szansa, że schudnę w miarę równomiernie z całego ciała?
Daro
19 postów
Mężczyzna
Napisano: 2015-10-12 18:53
hmm nie wydaje mi sie. Moze zrobia Ci sie ewentualnie lydki wieksze i tyle. Jakos nie sadze, abys schudla dzieki takiemu czemus.
renia
17 postów
Kobieta
Hel
Napisano: 2015-10-12 20:00
Julka, przyznam sie, ze mam rower stacjonarny i sluzy u mnie aktualnie za wieszk na ubrania:/ nie mam motywacji aby na nim jezdzic. Myslalam, ze jak bede miala w domu to bede go uzywac w wolnych chwilach, ale po prostu mi sie nie chce;/
mietb
10 postów
Mężczyzna
Napisano: 2016-10-05 13:32
Zgadzam się z Renią. Znam takie osoby, które jadą na siłownię swoim samochodem aby potem wsiąść na rower stacjonarny. Uważam, że lepiej jest kupić rower górski a jeszcze lepiej miejski i jeżdzić po każdym terenie przynajmniej nie musimy patrzeć w jeden punkt. Jest przy tym większa motywacja do cwiczeń, nie mozemy przerwać w dowolnej chwili. Trzeba wrócić do domu,przy stacjonarnym jak sie zmęczymy to po prostu przestajemy ćwiczyć.
monika35
6 postów
Kobieta
Napisano: 2017-01-12 14:09
Renia ma racje :) Też mam rower stacjonarny, ale niestety brak motywacji. Ja tam wolę rower górski i wycieczki w plenerze :):):)
gmailmali87
1 post
Kobieta
Napisano: 2017-03-18 17:08
stacjonarny polecam na rozgrzewkę przed treningiem,choć tylko jeżdząc  bez ćwiczeć pośladli zrobiły sie bardziej jędrne spadły koszmarne boczki nogi sie wyszczupliły,Rower stacjonarny też ma swoje zalety gdy sie ma małe dzieci w domu i nie ma sie możliwości na zwykłym rowerze
ilonka22
5 postów
Kobieta
Napisano: 2017-11-15 14:07
I jakie rezultaty? Bardzo jestem ciekawa, bo sama zastanawiam się naz zakupem takiego rowerku stacjonarnego. Mam małe dziecko w domu, chłop za granicą i powiem szczerze że nawet nie mam jak wyjść na porządny spacer, chyba że z wózkiem ;)
karolina35
106 postów
Kobieta
Gołdap
Napisano: 2018-07-10 21:29
rowerek stacjonarny dobra rzecz, ale trzeba być systematycznym i wytrwałym, jak dołożysz jeszcze jakieś zestawy ćwiczeń na odchudzanie, to na pewno zrzucisz zbędne kilogramy ;)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację