Krysia
23 postów
Kobieta
Napisano: 2015-10-11 23:04
Siostra namawia mnie, żebyśmy zaczęły chodzić razem na aqua aerobic. Nie byłyśmy nigdy na tego typu ćwiczeniach - może któraś z Forumowiczek ma jakieś doświadczenia? Będę wdzięczna za każdą podpowiedź.
jestemfit
70 postów
Kobieta
Łódź
Napisano: 2015-10-12 09:40
Świetna sprawa - opór wody sprawia, że trzeba w ćwiczenia wkładać więcej wysiłku niż przy klasycznym aerobicu - czyli i efekty zobaczysz znacznie szybciej.
renia
17 postów
Kobieta
Hel
Napisano: 2015-10-12 20:02
Dokladnie! A oprocz tego, jesli lubisz plywac i sie moczyc to dla Ciebie jest dodatkowa frajda. No i nie pocisz sie jak na normalnym:D Chodzilam pare miesiecy po ciazy - super sprawa.
Sporty
23 postów
Kobieta
Napisano: 2015-10-20 20:40
aqua aerobic jest super, ja chodzę dwa razy w tygodniu. Schudłam sporo i mam o wiele lepsza kondyche. 
Bozia
22 postów
Kobieta
Napisano: 2015-10-24 18:43
Ja również uczęszczam na aqua aerobic. Przed wszystkim jest dobry dla osób po kontuzjach gdyż nie obciąża się stawów. W mojej grupie jest też sporo starszych osób bo to naprawdę ćwiczenia dobre w każdym wieku. 
Marcin
22 postów
Mężczyzna
Napisano: 2015-10-30 19:04
Ja jakos nie wyobrazam sobie aqua-aerobiku? No ale jestem facetem, wiec wole po prostu przeplynac te kilkanascie/dziesiat basenow i tak spalic kalorie i wzmocnic miesnie;.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację