tina1986
70 postów
Kobieta
Ełk
Napisano: 2015-10-11 07:38
Zaczęłam ostatnio czytać w sklepach składy produktów i jestem przerażona. Wiele z tych, które kiedyś wybierałam,to istna tablica Mendelejewa! A jak to jest u Was - po prostu wrzucacie produkty do koszyka czy zwracacie uwagę na skład?
kasiamaj
17 postów
Kobieta
Dziwnów
Napisano: 2015-10-12 20:56
Odkad zostalam matka to czytam sklady kazdego produktu przed wrzuceniem go do koszyka. Nawet glupie herbaty potrafia albo miec jakies sztuczne konserwanty, albo zawartosc np malin to 0,1%! w herbacie malinowej np. Masakra do czego ten swiat zmierza.
martagrzechuwarta
37 postów
Kobieta
Elbląg
Napisano: 2015-10-13 20:39
Ja,kiedy mam czas na dłuższe zakupy, staram się zaglądać w wykaz składników. Jednak zwykle po prostu wrzucam produkty do koszyka - kiedy się spieszę. Ale zwykle nie wybieram jakichś bardzo przetworzonych czy niezdrowych.
jowanna
23 postów
Kobieta
Ostrów Wielkopolski
Napisano: 2015-10-14 10:10
Warto czytac sklady oj warto, bowiem po co kuopwac cos niezdrowego albo gorszego, skoro mozna lepsze wybrac z polki? Ja juz sie tego nauczylam - glownie z programu "Wiem co jem".

Alicja88
19 postów
Kobieta
Ostrów Lubelski
Napisano: 2015-10-14 14:56
Tez ogladam ten program! I bardzo mi sie podoba - w koncu ktos uswiadamia konsumentow. Ale szkoda, ze Polacy maja tak malo piniedzy, zeby przy zakupach kierowac sie glownie nie cena, ale jakoscia i skladem produktow.

Alicy
13 postów
Kobieta
Napisano: 2015-10-29 20:24
No właśnie z barku kasy często wybieramy gorsze jakościowo produkty. Też czasem kieruję się ceną a nie jakością.  
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację