malgonia84
18 postów
Kobieta
Żagań
Napisano: 2015-10-10 09:35
Hej! nigdy nie robiłam sobie sztucznych paznokci ale ostatnio moje naturalne zrobiły sie niezbyt ładne i pomysłam , że może spróbuje zrobic sobie hybrydy. Słyszałam, ze ceny sa rózne - od 30 do nawet 100 i więcej złotych.Warto zainwestować w to więcej kasy czy na początek lepiej nie ryzykować? W ogole jak długo trzyma sie taka hybryda na paznokciach ?
Izz87
13 postów
Kobieta
Warszawa
Napisano: 2015-10-10 11:49
Hybryda utrzyma Ci się spokojnie- tylko wiesz, paznokcie rosną i trzeba potem ją uzupełniać -a to też kosztuje. Za 30 zł lepiej nie ryzykować, dobra hybryda to koszt około 100 zł.
malgonia84
18 postów
Kobieta
Żagań
Napisano: 2015-10-12 13:15
stówka to sporo. A nie lepiej w takim razie zrobić żelowe? Czym się różnią od hybrydy?
pauletta
13 postów
Kobieta
Napisano: 2015-10-29 18:13
Hybrydowe paznokcie to masz tak jakby lakier tylko utwardzany w lampie uv, natomiast żelowe to zrobione są ze specjalnej masy żelowej również utwardzanej w lampie. Hybryda jest o tyle lepsza wg mnie, że paznokcie nie są takie grube jak przy żelu i wyglądają całkiem naturalnie. Ja osobiście wolę hybrydowe pazruki niż żele, ponieważ mi się lepiej trzymają. Żel mi często po paru dniach odchodził ;/ 
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację