violetta1980
30 postów
Kobieta
Kętrzyn
Napisano: 2015-10-09 18:12
Słyszałam, że w wielu salonach robi się zabiegi złuszczające kwasami - mlekowym, jabłkowym etc. Czy któraś z Forumowiczek już z tego korzystała  i mogłaby podzielić się swoimi doświadczeniami?
Lidia
18 postów
Kobieta
Jawor
Napisano: 2015-10-10 08:29
hej! ja mam  doświadczenie z kwasami :) Na początku tez miałam obawy, bo straszyła mnie kumpela, że mogą się zrobić przebarwienia itp ale to w ogóle nie prawda! Miałam ogromny problem po leczeniu trądziku - skóra byłą nie równa i "bruzdowata", najgorzej na żuchwie i szyi. Żadnym podkładem nie dało sie tego zamaskować, wiec zdecydowałam sie na kwasy. Właśnie ten kwas mlekowy o który pytasz działa super na skóre trądzikowa - usuwa zanieczyszczenia, oczyszcza pory i działa antybakteryjnie. Właściwości te sprawiają, że ten kwas jest bardzo skutecznym antidotum na trądzik, wypryski i stany zapalne. Generalnie taki zabieg kwasem mlekowym robi się tylko raz, ale w szczególnych przypadkach gdy cięzko jest usunąc blizny to powtarza się za miesiąc. Ja robiłam 2 razy ten zabieg. Skóra po kwasie jest cudowna, świeża i odmłodzona, naprawdę polecam.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację