pyska215
3 posty
Kobieta
Napisano: 2018-05-06 09:08
Cześć ! ROk temu moja waga drastycznie spadła do 26 kg (zdjęcie z lewej strony). Obecnie wyszłam już z tej paskudnej choroby, jestem pod opieką lekarzy itd... Ale od dłuższego czasu pojawił się u mnie ogromny problem z wahaniem wagi (od 3 tygodni wzrosła o 10 kg ! ), do tej pory nie wróciła mi miesiączka i stąd pojawia się moje pytanie... Czym mogą być powodowane takie skoki wagi mimo, iż jem cały czas tyle samo i naprawdę nie są to duże i kaloryczne porcje (ok. 1600 kcal dziennie - ćwiczę 2x tygodniowo dość intensywnie pod okiem trenera). Nie mogę sobie dać z tym rady... Trenerka powiedziała, że najprawdopoboniej to sprawy hormonalne  bo nie jest możliwe tycie w tak szybkim okresie czasowym i po odpowiedniej kuracji hormonalnej moja waga powinna wrócić i spaść z powrotem. 

karolina35
106 postów
Kobieta
Gołdap
Napisano: 2018-08-03 15:05
a nie bierzesz żadnych leków? może to skutki uboczne? warto zrobić sobie kompleks badań, lekarze na pewno wykluczą i zdiagnozują prawidłowo twój problem ;)
wieczniesieodchudzam
73 postów
Kobieta
Warszawa
Napisano: 2021-02-22 19:40
bardzo jestem ciekawa jak twoja historia się potoczyła, moja koleżanka ma podobnie i nie może zrozumieć dlaczego nagle zaczęła tyć :(
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację