norek224
1 post
Mężczyzna
Napisano: 2018-01-16 18:01
Cześć, uczęszczam na pierwszy rok studiów, nie mieszkam już z rodzicami przez co gorzej z wyżywianiem się. Chodzę także na siłownie, lecz najczęściej chodzę po zajęciach, gdyż wtedy mam najbliżej i nie muszę się męczyć jazdą przez całe miasto z mojego mieszkania. Stąd pytanie: Czy chodzenie głodnym na siłownie szkodzi?
wysportowanyfilip
68 postów
Mężczyzna
Warszawa
Napisano: 2018-02-07 23:08
nie znam sie na tym tak dobrze, ale na chłopski rozum, na siłowni masz większy wysiłek fizyczny, a co za tym idzie wiekszy pobór energii i innych potrzebnych składników, jak pójdziesz na siłownię na głoda, to potem możesz zasłabnąć, zemdleć, albo mieć niedożywienie, a to już są poważne problemy ze zdrowiem
wysportowanyfilip
68 postów
Mężczyzna
Warszawa
Napisano: 2018-07-09 23:26
odpowiedź brzmi tak, chodzenie głodnym na siłownie może Ci zaszkodzić, ale jeżeli nie masz czasu zjeść, zawsze możesz kupić sobie jakiegoś batona albo innego energizera przed treningiem ;)
Ilonka0kwiatuszek
41 postów
Kobieta
Napisano: 2019-11-19 13:50
a dlaczego głodnym na siłownie? przecież to bez sensu :( jak nie masz czasu zjeść posiłku, zawsze możesz sobie kupić batona albo bułkę w żabce ;)
anna22
20 postów
Kobieta
Napisano: 2022-02-23 09:40
Wydaje mi się że chodzenie głodnym na siłownie jest szkodliwe. Do ćwiczeń potrzebna jest energia, a tą uzyskujemy właśnie z jedzenia. Jeżeli nie masz gdzie i jak zjeść przed siłownią, to chociaż zaopatrz się w jakieś batony energetyzujące, teraz jest mnóstwo opcji do wyboru.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację