ininka
1 post
Kobieta
Napisano: 2017-07-03 11:14
Jaką wodę pijecie w ciągu dnia i ile jej wypijacie? Ja do tej pory piłam kranówkę ale przestała mi smakować no i noszę sobie butelki ze sklepu ale czasami mam wrażenie wypiłabym więcej niż sobie kupię :) przekleństwo mieszkania w bloku bez windy i bycia singielką hehe:) bo tak miałby mi kto nosić te butle :) czyli teraz tak do 3 litrów wypijam najtańszej źródlanej :) a Wy jak? 
Kamelia
9 postów
Kobieta
Napisano: 2017-07-04 20:57
Wypijam porównywalnie jak Ty, ale u mnie ten plus, że mam w domu dystrybutor i nic nie muszę nosić :) mąż zamawia dostawy na darnatury.pl i cały czas mamy w domu świeżą i pyszną wodę źródlaną. Jak masz problem z butelkami to pomyśl o takim rozwiązaniu, naprawdę pomysłowe a niewiele osób wie, że tak można :) Kranówki nie piłam nigdy, nawet jako dziecko mama mówiła, że ja to jestem wielka Pani bo mi woda śmierdzi z kranu. No i tak mi zostało do dziś. 
agnieszka123
34 postów
Kobieta
Napisano: 2017-07-10 13:23
Ja piję średnio 2 litry płynów dziennie (nie tylko wody). Organizm powinien przyswajać płyny również z pożywienia, również soki się w to wliczają. Mnie lekarz zalecał nie pić stricte 2 litrów samej wody, bo wypłukuje za dużo witamin i minerałów. Dlatego wody piję ok. 1 litra (żywiec zdrój najbardziej mi smakuje), a reszta płynów to herbata, soki.
draft93
3 posty
Mężczyzna
Napisano: 2018-01-12 12:55
staram się pić co najmniej 2l dziennie no i powoli dorzucam te 0.5l (woda źródlana + herbata)
oczywiście nie liczę zup czy owoców.
wysportowanyfilip
68 postów
Mężczyzna
Warszawa
Napisano: 2019-11-07 11:40
woda tylko z kranu, ewentualnie jak jestem u siostry w Warszawie, a tam kranówy nie piją, to kupuje mineralną nie gazowaną, staram się wypijać dwa litry dziennie, ale zwykle kończy się na 1 litrze ;)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację