PanSqN
2 posty
Mężczyzna
Napisano: 2017-03-17 14:17
Jakie suplementy wybrać?
W jakich proporcjach ?
Ile razy w dzień treningu a ile w dzień bez treningu ?
Gadi
1 post
Mężczyzna
Napisano: 2017-04-19 18:08
Najpierw zaczynamy od odpowiedniej diety i treningu, później najlepiej dorzucić białko i witaminy, w zależności od sportu jaki uprawiamy. Kolejno mogą też się znaleźć kreatyna, gainer, spalacz tłuszczu i inne.
ninka31
5 postów
Kobieta
Napisano: 2017-08-07 13:50
Suplementacja to zawsze właściwa dieta i ćwiczenia. Bez tych dwóch składników same suplementy mogą okazać się nieskuteczne, a w zwiększonych dawkach szkodliwe.
Adrian33
5 postów
Mężczyzna
Napisano: 2018-01-08 20:55
Też się nad tym tematem zastanawiam, muszę zgłębić wiedzę w sieci. Może macie jakieś linki do konkretnych źródeł?
karolina35
106 postów
Kobieta
Gołdap
Napisano: 2018-05-24 10:29
Nie mam właściwej wiedzy o suplementacji, a może wstawicie linki z profesjonalnymi portalami albo artykułami, które mówią o tej tematyce?
wieczniesieodchudzam
73 postów
Kobieta
Warszawa
Napisano: 2020-06-08 20:10
suplementacja to dość skomplikowana droga i warto najpierw zapoznać się z fachową literaturą, ja osobiście bałabym się sama rozpocząć suplementację na własną rękę, wydaje mi się że w typowych suplementach, dostępnych w postaci tabletek jest za dużo chemii, a nie lepiej zdrowe odżywianie i sport?
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację