Alvaston30
1 post
Mężczyzna
Napisano: 2016-10-24 13:49
Co oznacza placz niemowlaka co go boli co chce nam przekazac
serce15073
6 postów
Kobieta
Napisano: 2016-12-09 09:05
Płacz dziecka może wiele oznaczać czasami swiadczy nawet o czyms dobrym przy porodzie oznacza że ma dobrze rozwinięte plłuca  a póżniej może mieć kolkę albo po prostu domaga się pokarmu.
karola69
1 post
Kobieta
Napisano: 2017-07-14 22:00
Dziecko może płakać z wielu powód. Najczęściej będzie to jednak głód, dyskomfort spowodowany mokrym pamperem lub kolka.
kinia21
5 postów
Kobieta
Napisano: 2017-10-19 08:50
płacz dziecka może oznaczać naprawdę bardzo wiele, zwykle gdy jest przewinięte, nakarmione i zdrowe, może zwyczajnie potrzebować przytulenia bądź faktycznie cos mu dolega, ale każdy rodzic umie rozróżnić rodzaje płaczu ;), a tym samym wiedzieć czy dziecko chce się tylko przytulić czy jest na coś chore :)
wysportowanyfilip
68 postów
Mężczyzna
Warszawa
Napisano: 2018-02-07 23:06
płacz dziecka bardzo wiele może oznaczać, a rodzice sami z czasem potrafią zrozumieć co który rodzaj płaczu oznacza ;)
karolina35
106 postów
Kobieta
Gołdap
Napisano: 2018-03-05 09:07
Jestem młodą mamą i wiem doskonale jak trudne może być rozróznienie płaczu u dziecka, a tym samym zrozumienie takiego maleństwa. To prawda że mamy intuicje i najczęściej wiemy dlaczego nasz malec płacze, ale również często przychodzą chwile załamania i bezsilnosci, to naturalna kolej rzeczy w macierzyństwie ;) Życzę powodzenia i wytrwałości :)
wysportowanyfilip
68 postów
Mężczyzna
Warszawa
Napisano: 2018-10-08 19:25
jam chłop z krwi i kości, nie mam pojęcia co może znaczyć płacz dziecka, wiem za to że jak dziecko płacze to robi się wszystko żeby przestało, u mojej ciotki najbardziej pomagała suszarka do włosów na kolki czy jako to się nazywa, ale słyszałem że wymyślają o wiele bardziej ambitne sposoby na płacz dziecka ;)
wieczniesieodchudzam
73 postów
Kobieta
Warszawa
Napisano: 2019-10-30 10:51
Trudno jest jednoznacznie poznać dlaczego płacze dziecko, szczególnie kiedy jest się tzw. pierworódką. Teraz dostepna jest bardzo szeroka literatura, która pomaga młodym mamom, także w rozpoznawaniu płaczu dziecka, warto z niej korzystać. Dodatkowo mnóstwo młodych mam prowadzi blogi, w których również mozna zaczerpnąć wiele informacji i cennych rad ;)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację