karolina
16 postów
Kobieta
Katowice
Napisano: 2015-10-08 19:33
Witam! Zastanawiam się od dłuższego czasu nad depilacja laserową bikini. Koleżanka sobie zafundowała i jest bardzo zadowolona. Ja się trochę wstydzę i przez to nie mogę się zdecydować.... Macie jakieś doświadczenia? A może polecacie jakiś inny rodzaj depilacji, np taką, którą można samemu w domu zrobić? 
pannaanna
30 postów
Kobieta
Bielsko-Biała
Napisano: 2015-10-09 11:48
Laser zdecydowanie wygrywa! Fakt, kosztuje sporo, ale efekt jest znakomity. Wystarczy pójść 2-3 razy i problem z owłosieniem znika raz na zawsze. Według mnie warto zainwestować - ja tak zrobiłam.
lili
15 postów
Kobieta
Zambrów
Napisano: 2015-10-10 12:04
Myślę, że niepotrzebnie się wstydzisz;-). Przecież panie, które tę depilację wykonują, robią to codziennie. To jak z ginekologiem przed pierwszą wizytą - młoda dziewczyna się martwi, a dla lekarza to po prostu kolejna pacjentka, jedna z wielu.
renia
17 postów
Kobieta
Hel
Napisano: 2015-10-12 20:05
Ja depiluje sie plastrami z wosku - nie jest to za przyjemne. Zdecydowalabym sie na laserowa depilacje, ale zal mi kasy:/ Wstydzic sie? no bez przesady! Wstydzic to sie mozna krasc, a nie przed kosmetyczka rozebrac.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację