beznicku
24 postów
Kobieta
Szczecin
Napisano: 2015-10-08 17:14
Przez długi czas robiłam sobie maseczkę raz w tygodniu. Ostatnio tak jakoś wyszło, że z jednego razu zrobiły się dwa. ;-) Myślicie, że to zbyt często czy jest ok?
kinia
17 postów
Kobieta
Konin
Napisano: 2015-10-08 18:40
A jaką  maseczkę robisz?? Ja mam skórę tłustą i spory problem z zaskórnikami. Robie co mogę aby sie nie "świecić" . Mam dwie takie ulubione maseczki, robie je na przemian.
1. z białek jajek - ubijam na sztywna pianę i nakładam na twarz na 15 min. Białko wysusza skórę i  ściąga pory . Dobrze też wpływa na zaczerwienienia jak ma się jakis stan zapalny (np. pryszcza)
2. Z drożdży piwnych  i miodu (4 łyzeczki drożdzy, 1 łyżeczka miodu) plus woda - jak zrobi się taka "pasta" nakładam na 15-20 minut. Fajnie oczyszcza i i zbiera tłuszcz ze skóry. 
Staram sie każda robić raz w tygodniu, bo przy regularnym stosowaniu moja skóra wygląda zdecydowanie lepiej. 

rybkazwanawanda
41 postów
Kobieta
Milanówek
Napisano: 2015-10-09 17:46
A ja, muszę przyznać, czasami po prostu o tym zapominam i łapię się na tym, że nie położyłam maseczki na twarz przez 2 tygodnie. Na szczęście ostatnio staram się tego pilnować. Bardzo lubię maseczki z AA do skóry wrażliwej, mam po nich ładnie rozświetloną twarz.
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację