rybkazwanawanda
41 postów
Kobieta
Milanówek
Napisano: 2015-11-16 12:26
Czy mając wagę kręgosłupa (skoliozę) można bez obaw wykonywać ćwiczenia na trampolinie? Czy może lepiej poradzić się lekarza,jak myślicie?
Karolajna
56 postów
Kobieta
Giżycko
Napisano: 2016-01-12 19:49
Zapytaj lekarza albo fizjoterapeuty. Jednak z tego, co mi wiadomo, możesz wykonywać tego typu ćwiczenia.
karolinka
41 postów
Kobieta
Napisano: 2017-02-18 10:03
Wydaje mi się że "bezpieczne" skakanie na trampolinie nie będzie niczym złym. Z drugiej strony na takiej trampilinie przy niewłaściwym skakaniu chyba można nabawić się nie tylko wady kręgosłupa :(  Chyba że się mylę, to mnie poprawcie
wysportowanyfilip
68 postów
Mężczyzna
Warszawa
Napisano: 2018-01-11 11:10
skakanie na trampolinie podobno jest bezpieczne, ale w przypadku dzieci nie pilnowanych, niestety wszystkie trampolinowe wyczyny kończą się mniejszymi bądź większymi  urazami
jeżeli chodzi o dorosłych z pewnością to dobry sport na zrzucenie kilku kalorii, ale z wadą kręgosłupa bałbym się wejść na trampolinę, ale to jest moje osobiste zdanie, najlepiej jednak zapytać się lekarz ;)
Ilonka0kwiatuszek
41 postów
Kobieta
Napisano: 2019-07-23 07:41
Wydaje mi się że ćwiczenia na trampolinie nie są zdrowe. Też jestem zdania, że warto doradzić się u specjalisty. Jeżeli dodatkowo masz problemy z kręgosłupem, ja bym trampolinę odradzała. Słyszałam że trampolina krzywi kręgosłupy a nie prostuje :(
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację