Eve
25 postów
Kobieta
Napisano: 2015-10-31 16:11
Też tak macie, że jesienią wypadają wam włosy ? Zauważyłam ostatnio więcej włosów na szczotce podczas czesania i w wannie podczas mycia... Może mam jakieś niedobory albo powinnam zmienić szampon? 
lawendova
37 postów
Kobieta
Poznań
Napisano: 2015-11-02 22:21
Zauważ, że włosy są zmęczone po lecie - przez słońce, kąpiele, słoną wodę etc. To dlatego tak jest.
consalida
9 postów
Kobieta
Ostrowiec Swiętokrzyski
Napisano: 2015-11-04 13:13
Jest też inny powód- włos ma zasadniczo 3 fazy, które przechodzi. Wzrostu, stabilizacji i wypadania. Wypadnie trwa zwykle 1-2 tygodnie i występuje u każdego - może właśnie przechodzisz tę fazę.
wysportowanyfilip
68 postów
Mężczyzna
Warszawa
Napisano: 2018-01-11 11:12
jestem facetem, włosów zbyt wiele nie mam, ale coś o tym wiem ;) moja dziewczyna najbardziej dba o włosy właśnie jesienią, dodatkowo je nawilża, chroni przed wiatrem i chłodem, chodzi do fryzjerki na jakieś tam zabiegi wzmacniające, zatem wychodzi na to że włosy jesienią są po prostu bardzo osłabione i trzeba o nie zadbać w szczególny sposób ;)
Ilonka0kwiatuszek
41 postów
Kobieta
Napisano: 2020-07-27 16:07
a jak dbacie o włosy? jakieś specjalne szampony i odżywki? naturalne preparaty czy te najbardziej reklamowane? ;)
Używamy cookies w celach świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza,
że cookies będą one umieszczane na Twoim urządzeniu.
Dowiedz się więcej »
Zamknij informację